Stran 2 od 68 PrvaPrva 1234561252 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 677

Tema: Lovske preže

  1. #11

    Privzeto

    Dragan fajn preža ,zgleda kot skladovnica drv!Pomoje jeto kje na Avstrijskem koncu štajerska!Drugače pa me zanima če ma kdo kakšen preprost načrt za te male preže enosed dvosed,ki stoji na dveh sušicah!z prislonom na drevo!

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    75

  3. #13

    Privzeto


  4. #14

    Privzeto

    Zober odkrito povedano mi ta preža kar malo nevarno zgleda podložena na desni strani Čist možno, da se motim in je samo na fotografiji videti tako.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #15

    Privzeto

    Jaz pa mislim, da bi morali lovci dajati nekaj tudi na videz lovske preže, ne samo na praktičnost, saj nekatere preže izgledajo kot ciganske barake, navešene z vsemogočimi stvarmi. To me moti tako kot naprimer ribiški štanti, ki jih nekateri oblečejo kar s polivinilom, ki ga potem veter počasi trga in nosi vzdlož obale ali gozda.

  6. #16

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    Jaz pa mislim, da bi morali lovci dajati nekaj tudi na videz lovske preže, ne samo na praktičnost, saj nekatere preže izgledajo kot ciganske barake, navešene z vsemogočimi stvarmi. To me moti tako kot naprimer ribiški štanti, ki jih nekateri oblečejo kar s polivinilom, ki ga potem veter počasi trga in nosi vzdlož obale ali gozda.
    se strinjam

  7. #17

    Privzeto

    Gangi tam kjer sem to slikal ni pomebna preža ampak samo evri!Ni pa iz naše družine,ampak če jo pogledaš je kar praktična,res da je mal nevarna,mogoče jo bo pa še zrihtalal je pa prenosna hehe!

  8. #18

    Privzeto Preža

    Tipična visoka preža v našem lovišču.

  9. #19

    Privzeto

    Nekaj podobnega delamo tudi mi, le da je odprtina med ograjo in streho nekol
    manjša, ali pa je sploh ni, imamo celega zaprtega samo okna skozi katere lahko opazuješ in streljaš.Pač čim manj odprtin skozi katere piha.

  10. #20
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    stajerska
    Prispevki
    100

    Privzeto lovska preza

    tudi mi delamo preze na taksen nacin,le da morda ne tako visoke(kaksen meter manj)!odprtine pa odvisno od lokacije preze!bi pa rad pohvalil te mojstre ,ki so jo izdelovali,da je zelo lepo narejena!lepo!"vzorcna preža"
    pa lp

Stran 2 od 68 PrvaPrva 1234561252 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •