Stran 50 od 68 PrvaPrva ... 4046474849505152535460 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 491 do 500 od 677

Tema: Lovske preže

  1. #491
    Član od
    Nov 2011
    Lokacija
    Cerkvenjak
    Prispevki
    18

    Privzeto

    hvala-naročila za takšno prežo kar prihajajo iz vseh strani. Če bom šel v ta projekt pol bom moral naret 4 v naši LD in eno katero sem že oblubil da bom naredil -naj ostane skrivnost katera jo bo dobila hehe
    16-16,30-06

  2. #492
    Član od
    Nov 2011
    Lokacija
    Cerkvenjak
    Prispevki
    18

    Privzeto

    THEHUNTER lepo si to naredil
    16-16,30-06

  3. #493

    Privzeto

    Hvala .. edino napako, ki sem jo naredil pri tej prezi pa je, da se vrata prevec na tesno zapirajo, po kaksnem nalivu to zna bit problem ker se les napihne... ko bo lepo vreme moram it popravit

  4. #494
    Član od
    Oct 2009
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    79

    Privzeto

    Zivjo!

    Mene pa zanima, kako naredite pri zaprtih prezah okna, da je odpiranje/zapiranje cimbolj tiho in brez skripanja.
    V planu imam naredit eno dobro zaprto prezo, in mi samo se to malo kravzlja mozgane.

    Lz

  5. #495

    Privzeto

    V okvir okna vstavi kaksno blago ali gumo.. meni deluje super
    Pa panti naj bodo fajn namazani .. pa pazi, da se ti okno ne zapira pretesno, saj bos potem imel tezave ce se bo napilo vlage, ker se potem les razsiri..sam sem to napako storil pri vratih in bo treba v kratkem ko bo cas it malo popravit..ko zgradis prilepi kaksnk slikco na forum
    Last edited by THEHUNTER; 19. February 2013 at 11:17.

  6. #496

    Privzeto

    Citat THEHUNTER je objavil: Pokaži objave
    Pohvalno! Res lepa preža!

    Na tak način tudi jaz najraje zgradim prežo, tako, da najprej izdelam stranice ter jih potem le zbijem skupaj.
    Prilagam še sliko moje preže. Za razliko od tvoje, pa moja stoji na tleh, saj je na vrhu ene večje vrtače, tako da je itak že ene 15m višja od dna, kjer prihaja divjad.
    To je že pravi lovski apartma! Bravo lepo narejeno, če boš rabil nekoga za napeljavo elektroinštalacij mi pa le sporoči ;) (upam da administratorji ne razumejo tega kot reklama)

  7. #497

    Privzeto

    Hvala!!
    Po velikosti ni ravno velika. Tloris je 140cm x 100cm. Ampak za moje potrebe je super, ne rabim večje (za zdaj je samo za opazovanje divjadi, ker nisem še lovec, čez 3 leta ko bo izpit narejen, pa bomo že kaj uplenili z nje ane ). Drugače, sem pa z lovci vse zmenjen glede izgradnje preže.
    No, super sva na vezi hehehe
    Last edited by THEHUNTER; 19. February 2013 at 22:31.

  8. #498

    Privzeto

    Včerajšni izdelek

    lp

  9. #499

    Privzeto

    Super! Močna izgleda!

  10. #500
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Izgleda lepo. Kako je fiksirana v tla?

Stran 50 od 68 PrvaPrva ... 4046474849505152535460 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •