Stran 3 od 22 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 217

Tema: Bushnell optika splošno

  1. #21

    Privzeto

    Citat mprimoz je objavil: Pokaži objave
    Jaz sem včeraj dobil iz ZDA (Opticsplanet) streljni daljnogled Elite 4200 2,5-10x50 s 4A križem in osvetljeno rdečo piko za 550 €.
    Upam, da nakupa ne bom obžaloval...:icon_:
    Ne boš, ne boš...
    V kraljestvu Zlatoroga

  2. #22

    Privzeto Bushnell

    Zdravo,

    ni bila drazba, cisto normalna stacuna z fiksno ceno, ki znasa 179$ za daljnogled in 29$ hitra posta v SLO. Kako so obracunali carino in DDV pa vedo samo cariniki. Jaz namrec na nekaj mesecev narocan baterije za kohlearni implant. Vedno ista kolicina in enak dobavitelj, pa se enkrat nisem placal enako dajatev SLO drzavi. Od tega, da jih postar prinese domov, do tega, da sem placal 37 eur dajatev za vrednost 133$ z postnino.

    LP G.

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Evo, naročam Bushnell-a Trophy za 223rem v isti štacuni :-)

  4. #24

    Privzeto

    Že dve leti uporabljam streljni daljnogled Elite 4200 2,5-10x50 s 4A križem in osvetljeno rdečo piko. Odličen za lov, odlična vidljivost v mraku. Manj primeren je za streljanje na tarčo, ker ima debele nitke. Glede povečave pa mi najbolj ustreza 7-8X, razen na pogonih seveda. Ne bo ti žal denarja.

  5. #25
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Citat Grizzly Adams je objavil: Pokaži objave
    Evo, naročam Bushnell-a Trophy za 223rem v isti štacuni :-)

    $117 daljnogled + $29 poštnina = $146 = €101,03 (paypal)

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto 4A

    Citat KAILER je objavil: Pokaži objave
    Že dve leti uporabljam streljni daljnogled Elite 4200 2,5-10x50 s 4A križem in osvetljeno rdečo piko. Odličen za lov, odlična vidljivost v mraku. Manj primeren je za streljanje na tarčo, ker ima debele nitke. Glede povečave pa mi najbolj ustreza 7-8X, razen na pogonih seveda. Ne bo ti žal denarja.
    Debele nitke me ne motijo, celo raje jih imam kot tanke, ker se mi zdijo pri lovu bolj uporabne. Na tarči mi je pa tudi dovolj ena solidna grupa, ki zadostuje za oddajo lovsko pravičnega strela.
    Že komaj čakam, da zadevo sprobam v praksi.

  7. #27
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Vprašanje: od kdaj na opticsplanet.net pošiljajo v tujino? Nekaj časa nazaj sem probaval naročiti strelni daljnogled, pa so rekli da ne morejo poslati drugam kot po Ameriki...
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  8. #28

    Privzeto

    si že sprobal,tudi jaz se zanimam za BUSHNELL ELITE 4200 2.5-10X50 MATTE ILLUMIN RED povej kako si zadovoljen lp

  9. #29
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    Vprašanje: od kdaj na opticsplanet.net pošiljajo v tujino? Nekaj časa nazaj sem probaval naročiti strelni daljnogled, pa so rekli da ne morejo poslati drugam kot po Ameriki...
    Opticsplanet pošilja v Slovenijo samo po metodah: UPS Worldwide Express or UPS Worldwide Expedited

    Torej za 120 do 200 dolarjev za pošiljko. Se ne splača.

    http://www.opticsplanet.net/our-policy.html


    Smo žal še vedno na tej listi: http://www.opticsplanet.net/upic.html držav, kamor ne pošiljajo po metodi USPS.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  10. #30
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Jaz sicer nisem naročil na opticsplanet, stroški poštnine pa so 21 dolarjev, kot sem navedel zgoraj. Poslano preko UPS-a, dobava v enem tednu.

    Sem pa plačal še 19 € carine in 4 € nekih trapastih stroškov obveščanja in postopka carinske pošte.

    Sem pa tudi pri tem cenenem daljnogledu vseeno prišparal 55 € glede na ceno pri naših trgovcih.

Stran 3 od 22 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •