Stran 2 od 22 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 217

Tema: Bushnell optika splošno

  1. #11

    Privzeto

    Germak kot sem že napisal imam sam TROPHY 8X42 in ti nakup tega dvogleda RES odsvetujem, če že razmišljaš o nakupu Bushnellovega dvogleda potem Elite ali pa Infinity.Obstajajo pa še vedno druge možnosti Zeiss ,Kahles, Swarovski,Meopta,Minox,Steiner,Leupold,.....
    Lenoba je gonilna sila napredka!

  2. #12
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Kaj mi lahko eden razloži cenovne razrede Bushnella in pa kaj za to ceno dobiš.
    Tako daljnogledov kot strelnih...
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  3. #13
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Tine na vrhu se ti vrti pasica z Bushnellovo ponudbo odpri jo pa ti bovse jasno!
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #14

    Privzeto

    Vprašanje za poznavalve Bushnellovih strelnih daljnogledov. Kolega se odloča med nakupom Trophy 3-12x56 mm in Legend 3-9x50 mm. Cena je pripljižno podobna. Trophy ima večjo povečavo in vidno polje. Legend pa naj bi bil kakovostno boljši. Moti me to ker je so ostali Trophy (npr. 3-9x40) bistveno cenejši (torej verjetno slabše kakovosti). Kakšne kakovosti je potem Trophy 3-12x56 mm?

  5. #15
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    nikaksne,ce jih americani prodajajo po 100dolarjev pol ves kake so kakovosti....ker sem se pogovarjal z kolegom iz amerike pravi da je pri njih oce leupold bushi pa neka optika za na zracne.kot zanimivost na opticsplenetu priporocajo za na mk pusko elite 4200.Razen slovenci so naivni kot pri usaki stvari

  6. #16

    Privzeto Busnell elite 3200

    Zdravo,

    ravnokar sem dobil iz ZDA Elite 3200(3-9 X40) strelni dalnogled za 126eur + 21,82 eur carine in davka. Pa si sami izračunajte koliko je to. V eni tgovini v Postojni enak(model 323944M) stane 400eur.
    Pa še to: Naročil sem ga 21.09.2009 sedaj ga imam v rokah in je made in Japan.

    LP G.

  7. #17

    Privzeto

    A lahko malo bool podrobno opišeš kako poteka naročilo iz ZDA?

  8. #18

    Privzeto Bushnell

    Tudi mene zanima to naročanje. Prosim na ZS.

  9. #19
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    To je bila kakšna avkcija na ebayu, kjer je šel prodajalec konkretno v minus ali je bilo to naročanje iz kakšna trgovine?

    Ker ne na opticsplanetu ne na amazonu ni te cene. Plus carina v tvojem postu nikakor ne špila. Za vsako stvar, ki pride v Slovenijo cariniki zaračunajo 20% DDVja, carinske stroške in še carino na vrh 1,4%.

    Torej na 126€ je že samo DDV 25€. Pa treba je vedet, da se carina vedno računa na ceno produkta skupaj s poštnino. Torej plačaš DDV in carino tudi na znesek pošiljanja.


    Je pa jasno, da je kljub vsemu napisanemu optika iz amerike preceje cenejša kot iz evrope. Le toliko zastonj ni kot želijo nekateri pokazati.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto naročanje

    Jaz sem včeraj dobil iz ZDA (Opticsplanet) streljni daljnogled Elite 4200 2,5-10x50 s 4A križem in osvetljeno rdečo piko za 550 €.
    Upam, da nakupa ne bom obžaloval...:icon_:

Stran 2 od 22 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •