Stran 22 od 22 PrvaPrva ... 121819202122
Rezultati 211 do 217 od 217

Tema: Bushnell optika splošno

  1. #211
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    No, saj se mi je dozdevalo da bo temu tako, pa sem vseeno vprašal, ker če se prav spomnim nekatere firme nudijo garancijo tudi na mehanske poškodbe (mislim da Kaps, nisem siguren).

    Kar se daljnogeda tiče, ob udarcu se je zvil, zato se potem obroča za povečavo ni dalo premikati (pod obročem je kanal in v kanalu utor, ta utor pa premikamo z obračnajem obroča, skozi luknjo v obroču v utor je namreč pritrjen vijak, zaradi udarca pa se je ta kanal stisnil in posledično preprečil gibanje vijaku).

    Skratka, z očetom sva zvin naravnala in obroč podmazala, tako da zdaj teče gladko in se ponovno da nastavljati povečavo.

    Jutri bom preizkusil, če še drži center. Ko smo to testirali z lovskimi tovariši je strelec, to tokrat nisem bil jaz, zadel tarčo, kljub temu pa bi se rad prepričal, da se križ ne premika.

    Aja pa še to. Preden se me kdo loti v smislu da bi bilo bolje optiko dati na servis, nekako se strinjam, a glede na to, da je v debati daljnogled za 100€ ... . Sploh pa ne vem kaj bi na servisu drugega lahko naredili.

    Poleg tega pa ima oče kar se tiče dela s kovinami in delikatnimi zadevami veliko izkušenj.

  2. #212
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

  3. #213

    Privzeto

    Morda ima pa,Merkurjevo garancijo "SE ZGODI"!

  4. #214

    Privzeto

    Hehehe ta garancija mi je cel čas hodila po glavi in bi za jagre še kako prav prišča! A Merkur jo tudi ima? Jaz vem samo za Big Bang.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #215
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    No ja, kakorkoli, včeraj sem preizkusi na tarčo in še vedno lepo grupira, tako da sem pozitivno presenečen in bom v prihodnosti še oprezal za Bushnell optiko.

  6. #216
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave

    Toplo bi ti priporočal, da te Bushnellove pike preskočiš. Predvsem prva ima težave, da se s spreminjanjem velikosti pike spreminja njena pozicija. Druga pika pa prav tako ne prepriča z robustnostjo.

    V tem najnižjem razredu sta Burris in Vortex najboljša izbira, če je pa le mogoča pa se raje enkrat investira več v Docterja, Zeiss ali Aimpointa in je potem dolgo časa mir in nobenih skrbi.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  7. #217
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Pri cenejših pikah je problem paralaksa. V Lovcu smo imeli en dober članek o tem.

Stran 22 od 22 PrvaPrva ... 121819202122

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •