Stran 1 od 22 1234511 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 217

Tema: Bushnell optika splošno

  1. #1

    Privzeto Bushnell optika splošno

    http://lov.mojforum.si/lov-about404.html

    Citat rws je objavil:
    Ravno včeraj sem imel možnost primerjat očetovega swarovskega 7x42ga in kolegovega bushnell trophy 8x42,pa bi težko rekel da je swarovski kaj boljši,prej drugače.......spet je pa razlika v starosti,vendar pa sedaj teh 7x42 ne delajo kaj boljših kot pa pred 25leti.

    Zanima pa me,katera serija je kvalitetnejša banner ali trophy pri strelnih?
    Citat rws je objavil:
    Doma imam trophy 3-9x40,pa se mi zdi škoda zdaj spet montirati,zdaj imam na puški Bush. sportsman 4-12x40,pa sem že s tem zadovoljen.Dopade se mi,ker ima tudi možnost izničevanja paralakse.Moti me edino njegova velikost,saj je puška tako majhna in lahka ,da me je starejši lovec enkrat vprašal če je prava :) Rahlo sem skeptičen,če bom lahko z trophyjem tako dobro streljal na tarčo,verjetno ima nekaj paralakse :?:
    Citat Ganges je objavil:
    Sportsman je pa najnižji rang Bushella kolikor vem.
    Citat rws je objavil:
    je najnižji,problem pa je v tem da sploh ni slab :lol:
    Citat rws je objavil:
    Lahko maš vrhunski daljnogled,pa ti ne pomaga če ne znaš zadet.
    .....bom pa probal na srečanju pokazat,kako se da ustreliti z daljnogledom za 100e
    a sploh bo to srečanje,nekot je zamrlo zanimanje al kako :?:
    Citat orlova6 je objavil:
    kdo ne zna zadeti, rws.
    Nekaj je probati , drugo pa uresničiti, malo je pa tudi sreče zraven a ne.

    Saj si dober , svaka ti čast, jaz ti ne sežem niti do gležnja, ampak zaenkrat trofim pa še.... :wink:
    Citat rws je objavil:
    pa ni to na tebe letelo,nasplošno sem pisal,saj sem videl da znaš zadeti
    ....sicer pa tudi sam nisem dober,bom pa probal zrast v dobrega strelca :wink:
    Citat dolgin je objavil:
    http://www.opticsplanet.net/picture-...pe-204124.html

    Nekaj podobnega kot pa Swarovski Z6 (haha),samo da ma "ročni" zoom in predvsem precej bolj ugodno ceno (haha)

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #2

    Privzeto

    mene pa zanima če ima kdo dvogled bushnell trophy 8x42 in kak se to kaj obnese? cena je okrog 200€

  3. #3

    Privzeto Bushnell

    Sam ga imam in ti ga ne priporočam "se ne obnese" če že Bushnellov dvogled potem raje Bushnell Infinity ga dobiš iz tujine za cca.320evrov ni primerjave z dvogledi serije Trophy.Sam sem imel možnost primerjati omenjen dvogled 8,5X45 z Steiner Nighthunter in lahko ti povem da se je "buši" na moje začudenje presenetljivo dobro obnesel(to je prvi bushnell ki me je navdušil).
    LP!
    Lenoba je gonilna sila napredka!

  4. #4
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Infinity bi po moje dobil tudi pri nas. Poglej reklamo v zadnjem ali predzadnjem Lovcu.

  5. #5

    Privzeto Infinity

    Pri nas je cena omenjenega dvogleda Infinity 599eurov podatek sem dobil na strani uvoznika Rodeoteam-a (link na cenik http://www.rodeoteam.si/download_cenik/14.pdf)
    LP!
    Lenoba je gonilna sila napredka!

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Uglavnem situacija je taka: pri nas se bushnella sploh ne splača kupit! V ZDA je več kot pol-krat cenejši. Ker sem malo gledal po internetu, brat je bil na Floridi, je definitivno cenejše tam - preverjeno! Prej je treba premislt kje boš kupil... kako je pa s poštnino in uvozom pa v drugi temi (mislim pa, da se ga da dobiti do sem).
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  7. #7

    Privzeto

    blackwolf kakšna je pa cena v tujini za dvogled elite E2 8x42 če mogoče lahko poveš, in kako se ga to dobi iz tujine?

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

  9. #9

    Privzeto Bushnell

    Germak cena omenjenega dvogleda je v ameriki od 400-500 dolarjev najlažja pot,da tak dvogled dobiš je po mojih izkušnjah ebay(sam sem že naročil veliko raznorazne optike preko ebay-a in lahko ti povem,da ni problema s plačilom dobavo,....in nenazadnje tudi s kvaliteto proizvodov-optike).
    Lenoba je gonilna sila napredka!

  10. #10

    Privzeto

    hvala za informacije, sicer mi še vedno ne gre iz glave trophy 8x42, sem ga imel enkrat od kolega na jagi in se mi zdi da se kar dobro obnese.

Stran 1 od 22 1234511 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •