Stran 18 od 22 PrvaPrva ... 8141516171819202122 ZadnjiZadnji
Rezultati 171 do 180 od 217

Tema: Bushnell optika splošno

  1. #171
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Šentjernej
    Prispevki
    302

    Privzeto

    Bi prilepil link od tega Bushnell dvogleda, ki sem ga kupil, pa bo takoj reklama, no ampak za inf. 10-22x50 Legacy sem dobil za 150€ z poštnino in vsem vred- tak daljnogled je za moje pojme za razmere pri nas (v našem lovišču) čisto dovolj in ne rabim dajat 2000€ za zeisa, ker dvomim da je toliko boljši, razen tega se ne rabim živčkat, da ga bom razbil ali kaj podobnega, kot bi se pri dražjem. Poudarjam, gre za DVOGLED...
    The Earth does not belong to man, man belongs to Earth.
    (Chief Seattle's reply to the Govt of US (1852).)

  2. #172
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    cvi5k vsekakor je najboljši tisti kateri ga imaš pri roki ko ga rabiš... vsekakor so to le pripomočki ki nam lov olajšajo, ne pa da se brez njih ne da...

  3. #173
    Član od
    Jun 2008
    Lokacija
    Šentjernej
    Prispevki
    302

    Privzeto

    ? Saj nisem rekel, da se brez njih ne da, tako ali tako ga na lov ne nosim velikokrat, ker je strelni daljnogled zame čisto dovolj, pogovarjamo se o bushnell optiki in to je to...
    The Earth does not belong to man, man belongs to Earth.
    (Chief Seattle's reply to the Govt of US (1852).)

  4. #174
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Citat MetalHack je objavil: Pokaži objave
    Torej je po tvoje šele nad 800€ preostalih 60% kvalitete?!

    To boš pa težko dokazal. Še sploh če je med 1k€ in 1,5k€ le en procent.
    Ali se torej ostalih 59% skriva med 800 in 1500 ali nad 2000€?

    Matematika te mal jebe, a ne?!

    MetalHack, napisal sem razlike 30%, na absolutne vrednosti kvalitete 30%.

    Tvojo pripombo glede matematike pa bi vzel hudonamerno, če ne bi poklicno (in pred tem študijsko cirka 10 let) namenil ravno področjem povezanim z matematiko. ;)
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  5. #175
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Danes sem imel v roki Bushnellov dvogled iz serije Trophy(10x42) in moram reči, da se v roko sede kar lepo. Čeprav je iz neke ostudne plastike je prijetno težak, tudi slika ni bila slaba(kolikor sem gledal po trgovini in skozi okna), bila je zadovoljivo ostra. A kljub temu 280€ ne bi dal zanj

  6. #176
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Čez lužo je veliko cenejši...

  7. #177
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat De_Tomaso je objavil: Pokaži objave
    MetalHack, napisal sem razlike 30%, na absolutne vrednosti kvalitete 30%.

    Tvojo pripombo glede matematike pa bi vzel hudonamerno, če ne bi poklicno (in pred tem študijsko cirka 10 let) namenil ravno področjem povezanim z matematiko. ;)

    Vsak najde svojega mojstra.
    Po moje te bo zablokiral kot je mene, tako da se nisem trudil z razlago.
    Sem pa težko pričakoval odgovor, ker vem približno kam sežeš na tem področju.

  8. #178
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    In muzikant, kako kaže kaj z najino pijačo??

    Glede Bushnellov ej pa tako, da so pri nas cenovno res malo previsoko postavljeni. Se pa kljub temu da dobiti tudi pri nas kak popust. Je pa na drugi strani Nikon vsaj enako dober in z bolj zmernimi cenami pri nas.

    Sam sem precej optike kupoval preko luže pa se nad 300€ ne splača ravno najbolj. Vsa optika se namreč kdaj pa kdaj pokvari. In če ni garancije zna to zelo bolet. Zlasti, ker se cene optike tudi na tej strani luže počasi nižajo in postajajo znosnejše. Za 100€ razlike pri 500+ evrih pa se splača razkirat predvsem zaradi garancije in servisov.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  9. #179

    Privzeto

    jst sem imel dva 8x42 trophy, pa sploh ne vem kakšna je slika, ker sta bila za prodajo. bi pa obdržal enega, če ne bi že imel drugega.

  10. #180
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Jaz imam trophy 8x42, pa moram rečt, da je za piršanje zelo uporaben. Uporabljel sem ga tudi za čakanje, vendar sem si sedaj omislil Steinerja 7x50 in moram reč, v mraku ni primerjave! Za piršat pa priročen, majhen, lahek, pa škoda ga ni!


    LZ
    Grega

Stran 18 od 22 PrvaPrva ... 8141516171819202122 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •