Stran 20 od 22 PrvaPrva ... 1016171819202122 ZadnjiZadnji
Rezultati 191 do 200 od 217

Tema: Bushnell optika splošno

  1. #191
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Evo, pulcaj bataljon postrojen u mirnoooo in preštet. Ima jih tačno četrnaest i kusur. Kusur se je javil na ZS.
    Ergo 15 na broju. Bejžmoooooooo!

  2. #192

    Privzeto

    je kdo imel ali ima daljnogled z digitalno kamero in če je dobro za snemat divjad?

  3. #193
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    82

    Privzeto

    Sicer nimam direktnih izkušenj s takšnimi zadevami, ampak kot fotograf ti takšen kompromis odsvetujem. Dobiš slabo kvaliteto slike v skoraj vseh pogledih - objektivi ki slabo rišejo, slaba ostrina, šum, svetlobna prepustnost... Edini približek temu, ki pa dejansko omogoča kvalitetno fotografijo je digiskopija - torej teleskop + kompaktni aparat.

  4. #194

    Privzeto

    aha, boljše da ge ne vzamem ker ima tudi samo 2megapixla. raje bom vzel navaden fotoaparat ki je veliko boljši :)

  5. #195

    Privzeto

    Citat jelen1 je objavil: Pokaži objave
    aha, boljše da ge ne vzamem ker ima tudi samo 2megapixla. raje bom vzel navaden fotoaparat ki je veliko boljši :)
    ...žebljico na glavico...in to do konca s prve :icon_:
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  6. #196
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Hojla.

    Ali ima kdo izkušnje z nakupom preko spletne trgovine amazon.com ?
    Kupil bi spektiv Bushnell Elite ED 20-60x80, ki je na amazon.com nekaj več kot 1/3 cene naših prodajalcev ($ 659,99 = 458,29 €).
    Vem, da bo potrebno plačati še dostavo in carino, pa še vedno ne pridem niti blizu našim cenam (1.304,00 €).

    Komentarji ???
    Every time I feel the spirit

  7. #197
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Prodajalci preko Amazona načeloma ne pošiljajo v Slovenijo, ampak je pa res da ga drugi prodajalci pošiljajo v Slovenijo. Najceneje, kar sem ga jaz našel je $719.99 + poštnina UPS min. $59, kar po paypal tečaju (ni enak kot od banke Slovenija) znaša cirka 550€. Zraven je treba še prišteti DDV 20% in carino 3%, ki gresta oba na celoten znesek izdelka in poštnine. Na koncu te pride okoli 680€, kar pa ni več tako malo za izdelek, ki mu pri nas ne velja garancija. Pri nas je sicer tudi s popustom dražji od tega, a spet ne toliko, da ne bi bilo vredno razlike doplačati zaradi garancije.

    Načeloma je pa tako, da se pri spektivih bolj splača gledat znamko Nikon kot Bushnell, vsaj po mojem mnenju.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  8. #198
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Citat De_Tomaso je objavil: Pokaži objave
    .... Načeloma je pa tako, da se pri spektivih bolj splača gledat znamko Nikon kot Bushnell, vsaj po mojem mnenju.
    Hvala za komentar.

    A imaš v mislih kakšen določen model Nikona ?
    Gledal sem Nikon ProStaff 20-60x82, pa mi spet ameriška cena bolj odgovarja

    Sicer pa me bo itak administrator vrgel iz teme, ker ni več govora o Bushnellu.

    Sorči
    Every time I feel the spirit

  9. #199
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Sam bi gledal serijo Fieldscope III 60 glede na cenovni rang, ki ga iščeš. Če pa bi se malo stegnil pa Fieldscope EDIII.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  10. #200
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Poglej še na eBayu. Jaz sem večinoma vse kupil tam...

    Pred kratkim sem Mikužu uredil nabavo StealthCam kamere... Upam, da ti dobro služi Mikuž!

Stran 20 od 22 PrvaPrva ... 1016171819202122 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •