Rezultati 1 do 10 od 217

Tema: Bushnell optika splošno

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Privzeto Bushnell optika splošno

    http://lov.mojforum.si/lov-about404.html

    Citat rws je objavil:
    Ravno včeraj sem imel možnost primerjat očetovega swarovskega 7x42ga in kolegovega bushnell trophy 8x42,pa bi težko rekel da je swarovski kaj boljši,prej drugače.......spet je pa razlika v starosti,vendar pa sedaj teh 7x42 ne delajo kaj boljših kot pa pred 25leti.

    Zanima pa me,katera serija je kvalitetnejša banner ali trophy pri strelnih?
    Citat rws je objavil:
    Doma imam trophy 3-9x40,pa se mi zdi škoda zdaj spet montirati,zdaj imam na puški Bush. sportsman 4-12x40,pa sem že s tem zadovoljen.Dopade se mi,ker ima tudi možnost izničevanja paralakse.Moti me edino njegova velikost,saj je puška tako majhna in lahka ,da me je starejši lovec enkrat vprašal če je prava :) Rahlo sem skeptičen,če bom lahko z trophyjem tako dobro streljal na tarčo,verjetno ima nekaj paralakse :?:
    Citat Ganges je objavil:
    Sportsman je pa najnižji rang Bushella kolikor vem.
    Citat rws je objavil:
    je najnižji,problem pa je v tem da sploh ni slab :lol:
    Citat rws je objavil:
    Lahko maš vrhunski daljnogled,pa ti ne pomaga če ne znaš zadet.
    .....bom pa probal na srečanju pokazat,kako se da ustreliti z daljnogledom za 100e
    a sploh bo to srečanje,nekot je zamrlo zanimanje al kako :?:
    Citat orlova6 je objavil:
    kdo ne zna zadeti, rws.
    Nekaj je probati , drugo pa uresničiti, malo je pa tudi sreče zraven a ne.

    Saj si dober , svaka ti čast, jaz ti ne sežem niti do gležnja, ampak zaenkrat trofim pa še.... :wink:
    Citat rws je objavil:
    pa ni to na tebe letelo,nasplošno sem pisal,saj sem videl da znaš zadeti
    ....sicer pa tudi sam nisem dober,bom pa probal zrast v dobrega strelca :wink:
    Citat dolgin je objavil:
    http://www.opticsplanet.net/picture-...pe-204124.html

    Nekaj podobnega kot pa Swarovski Z6 (haha),samo da ma "ročni" zoom in predvsem precej bolj ugodno ceno (haha)

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #2

    Privzeto

    mene pa zanima če ima kdo dvogled bushnell trophy 8x42 in kak se to kaj obnese? cena je okrog 200€

  3. #3

    Privzeto Bushnell

    Sam ga imam in ti ga ne priporočam "se ne obnese" če že Bushnellov dvogled potem raje Bushnell Infinity ga dobiš iz tujine za cca.320evrov ni primerjave z dvogledi serije Trophy.Sam sem imel možnost primerjati omenjen dvogled 8,5X45 z Steiner Nighthunter in lahko ti povem da se je "buši" na moje začudenje presenetljivo dobro obnesel(to je prvi bushnell ki me je navdušil).
    LP!
    Lenoba je gonilna sila napredka!

  4. #4
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Infinity bi po moje dobil tudi pri nas. Poglej reklamo v zadnjem ali predzadnjem Lovcu.

  5. #5

    Privzeto Infinity

    Pri nas je cena omenjenega dvogleda Infinity 599eurov podatek sem dobil na strani uvoznika Rodeoteam-a (link na cenik http://www.rodeoteam.si/download_cenik/14.pdf)
    LP!
    Lenoba je gonilna sila napredka!

  6. #6
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Uglavnem situacija je taka: pri nas se bushnella sploh ne splača kupit! V ZDA je več kot pol-krat cenejši. Ker sem malo gledal po internetu, brat je bil na Floridi, je definitivno cenejše tam - preverjeno! Prej je treba premislt kje boš kupil... kako je pa s poštnino in uvozom pa v drugi temi (mislim pa, da se ga da dobiti do sem).
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •