Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 25

Tema: Nikon

  1. #11
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Franc je objavil: Pokaži objave
    Saj bo kmalu marec in potem 1,maj........ itd!
    Članek o grobi razliki med zrcalno refleksnimi in kompaktnimi digitalnimi fotoaparati je že pripravljen. Tudi članek o predstavitvi D80 je že spisan.
    Prvi bo objavljen v celoti ali brez reklamnega zaključka v odvisnosti od tega, ali se bomo s firmo dogovorili za podporo našim stranem, naslednji pa so sploh odvisni samo od tega.

  2. #12

    Privzeto

    Tudi mene zanimajo izkušnje z 8,5x56 monarh daljnogledom!

  3. #13

    Privzeto

    Evo prišel je junij, kmalu bo julij... Zanima me kako gre kaj z omenjenim preizkušanjem in testeranjem? Lp

  4. #14
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Prskač je objavil: Pokaži objave
    Evo prišel je junij, kmalu bo julij... Zanima me kako gre kaj z omenjenim preizkušanjem in testeranjem? Lp
    Ne gre. Firma s katero smo se dogovarjali se ne drži dogovora, zato verjetno ne bo nič. Na lepe oči pa tudi ne gremo delati, sploh pri takem odnosu.

    Škoda.

    LP

  5. #15

    Privzeto

    Hvala za odgovor. Če se pa slučajno kaj premakne, bi prosil, če stestirate dvogled serije monarh 8,5x56 in ga predstavite. lp

  6. #16
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Prskač je objavil: Pokaži objave
    Hvala za odgovor. Če se pa slučajno kaj premakne, bi prosil, če stestirate dvogled serije monarh 8,5x56 in ga predstavite. lp
    Bil je v škatli, predvideni za test. Kolikor sva z Veprom ogledala v tistem deževnem oblačnem dopoldnevu, je to zelo dober daljnogled. Pogled skozi dež in meglo v oddaljeno dolino je bil čist. Verjamem, da se v mraku kosa z vsakim swarovcem (tudi po ceni), a kot rečeno preizkusila ga pa nisva.

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Ali kdo uporablja Nikonove strelne daljnoglede serije Prostaff!

    Ugledna znamka in ugodne cene, samo zanima me, če je zadeva kaj preizkušena!

    LZ
    Grega

  9. #19
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Sam sem uporabljal Buckmasters 4-12x50 in bi dal skoraj roko v ogenj, da je za ta denar nemogoče kupit kaj boljšega. S Prostaff pa lastnih izkušenj nimam.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  10. #20

    Privzeto

    Ali ima kdo izkušnje z Nikon Monarch 2,5 - 10 x 42 in 2,5 - 10 x 50?

    Ko sem gledal malo tole serijo monarch, sem opazil, da se cenovno nekateri modeli kar razlikujejo, pa na vseh piše monarh. Ali kdo ve, koliko serij monarcha obstaja in katere so značilnosti, ki ločijo serije med seboj?

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •