Stran 3 od 22 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 212

Tema: šibrni naboji

  1. #21
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Uporabljam elektroplastiko 4,0mm in 3,5mm na strelni razdalji (30-40m) mi race, zajci in fazani padajo brez težav.

  2. #22

    Privzeto

    kiri kaliber?

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    kaliber 12

  4. #24
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Uporabljam elektroplastiko 4,0mm in 3,5mm na strelni razdalji (30-40m) mi race, zajci in fazani padajo brez težav.
    Tako enostavno pa spet ni :icon_:.

  5. #25

    Privzeto

    Ne saj ma dobrega psa, ki popravlja za jagrom. Ma ne, ej meni Elektroplastika leži in jo uporabljam, vse kar se je pri njej odbijalo je bla raca, ko je priletela na tla ostalo pa je vse mrtvo letelo naprej po moji krivdi.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  6. #26

    Talking šrot

    Pozdravljeni.

    Trenutno preizkušam strelivo V6 (podružnica od Fiocchia). Na škatli piše da je pritisk 1350 barov kar pa po moje ne drži saj ima semi mag. 1050 pa mislim da je močnejši.
    Zaenkrat sem ga testiral na racah pa se je kar obnesel ampak nič bolj od elektroplastike.
    Najbolje do sedaj so se mi obnesli Fiocchi PL 3,5 ali4,0mm ki imajo šibko polnitev.
    Govorim pa za kaliber 12/12/70, pri 20/76 pa daleč najboljši Rotweill mag. 3,7mm.

    Lp

  7. #27

    Privzeto

    Lani so pri nas jagali italjani s podobno municijo kar se tiče pritiska 1350 barov. Ne vem al so bli zelo dobri strelci al pa je nekaj na tej municiji, tip je vstrelo zajca na sedemdeset meterov. Sicer to za mene ni lovsko pravično ampak italjani majo pač malo nižje standarde, kaj češ so bli pač pred nami v EU.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  8. #28
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    1350 barov.. take municije sploh ne upam dati v puško:icon_:... poi desetih strelih pa lahko ramo pelaš na remont :)

  9. #29

    Privzeto

    Ne bi vedo, jaz mam največ 1050, samo ni nardila nekega vtisa name. Vse kar je nad petdeset metrov za malo divjad se mi ne zdi več lovsko pravično in zato tudi ne rabim take polnitve. Pa še orožje verjetno malo trpi.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  10. #30

    Talking 1350

    K sem ta pru šus dav sem ga kr tko po vojašk ker sem se bal da mi bo puško odprlo ker je na mislim da na 1270barov testirana.
    Drugače pa ne seka ne vem kaj al pa je to psiha k veš kaj maš u roru
    Ta najbolj po moje užge nazaj od Fiocchija 100 METRI k ma 1050bar vsaj kar sem jih jaz sprobal:icon_:

Stran 3 od 22 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •