Stran 2 od 22 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 212

Tema: šibrni naboji

  1. #11

    Privzeto

    Ne še! Bom jih pa nabavil za letos kako škatlo,da vidm,sicer mam pa še dost zaloge "ta svinčenih" ,tko da mi jih prov kmal ne bo zmanjkal
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #12

    Privzeto

    Citat zober je objavil: Pokaži objave
    A vi tudi že kaj streljate z železnimi naboji(namesto svinca železo),zahteva evropske unije!
    Ali lahko tole zahtevo EU podpreš s kakšno direktivo (št,datum izdaje)?

  3. #13
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Uboge šibrenice, kaj jih čaka .

  4. #14

    Privzeto

    Živjo
    MA saj jagrov ne bo nič bolelo,če bo pa šibrenico mal se pa ne bom sekiral,kadar jo bo znucalo,je pa kopteks blizu

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Ne še! Bom jih pa nabavil za letos kako škatlo,da vidm,sicer mam pa še dost zaloge "ta svinčenih" ,tko da mi jih prov kmal ne bo zmanjkal

    Ja to ti mislš....letos bo velik kormijev in patk,tko da ??rot bo šel kot po tekočem traku
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto Mirage in rotwiler

    Drgač prijatelji pa vam povem,da sem pred leti kupil v eni od puškaren naboje Elektroplastike.Dejali so da so najboljši.No zame so najboljši če želiš kaj falit in sem jih kmalu po nakupu posterlil na glinastih golobih,o elektroplastiki pa zgodbo zaključil.

    No v cev sem še nekaj časa tiščal Beloti in Trepčo.Trepča se mi je izvrstno pokazala na kalibru 12 vendar je bi problem čiščenja cevi.Beloti sem uporabljal pri kalibru 16 kar soliden za pernato divjad,vendar tudi tu se je cev precej mazala in po vsakem lovu sem drgnil cev.

    Potem sem pa prešel na Mirage 4,5 izvrsten patrončk za lisičko in kormija.Uporabljam pa še Rotwiler za pernato divjad in zajce.Zgornja cev Mirage 4,5 spodnja Rotwiler 3,5 odlična kombinacija za brakade.
    Je pa čist odvisno od puške do puške.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  7. #17

    Privzeto

    Hunter probo z vsem kar si opisal, Mirage je kar ok njegova prednost je predvsem cena ampak kar se tiče pa elektroplastike pa mi za 20 sede ko noben patron do sedaj. Meni se zdi da je precej hitrejši od kakih čehov al pa italjanov. Skratka res zadovoljen z njimi.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  8. #18

    Privzeto

    Res nevm kaj je stole elektro plastiko,zadnjič zadel tri vrane se je prav vidl,ampak nobena padla dol!Pravm še zmeraj Fioochi zakon!Sam problem ker jih kle v Kranj hit zmanjka,pa kaj je tem trgovcem,januarja so pa brez municije!

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Tle pa čist podprem,čez hrib u Borovlah pa vedni dobiš vse in to na tone.Pri nas pa kriza.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  10. #20

    Privzeto

    Poleg tega pa so za tretjino cenejši prek meje. Škatla 10 kom rotweila 4€ pri nas pa...

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

Stran 2 od 22 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •