Stran 5 od 22 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 212

Tema: šibrni naboji

  1. #41
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Question Šiberni naboj z jeklenimi šibrami

    Tovariši zanima me sledeče.

    Danes sem se mudil v Avstiji,pred časom sem slišal za šiberni naboj z jeklenimi šibrami.Nekateri pravijo kako je dober,zato sem hotel preveriti govoricam.Ko sem že skoraj plačal pa me je prodajalec opozoril da ta ta naboj mora biti puška posebej testirana in preizkušena.

    Ima kdo izkušnje s tem in napiše kaj več?


    Lovski pozdrav:Hunter
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  2. #42

    Privzeto

    Ne vm kolk je dober patron,je res,da se jeklene šibre ne "spacajo" in da majo zaradi tega večjo prebojnost,boš videl,ko boš sprobal! Kar se pa tiče streljanja teh nabojev,pa ne bo nobenga problema,če maš kromirano cev;kar pa vrjtno je,sej je že skor pri vsaki šibrenici taka....

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #43
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Dolgi a si jih ti že probov....
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  4. #44
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Ma pustimo tega hudiča pri miru. Uničuje cev, tolče v rame, kaj če po nesreči zadaneš človeka ?????

  5. #45

    Privzeto

    Dolgi a si jih ti že probov....
    Ne še,sm pa razmišljal,da bi jih nabavil za zimsko "krmljenje" lisic! Mam v planu nabave kako škatlo v bližnji prihodnosti! Kakšne pa si ti vzel? Koliko košta?
    Ma pustimo tega hudiča pri miru. Uničuje cev, tolče v rame, kaj če po nesreči zadaneš človeka ?????
    To da uničuje cev drži,ampak samo one ki še niso kromirane,torej nikar teh nabojev v starejše puške!Da tolče v rame; a si dec al kaj? Če pa po nesreči zadaneš človeka se pa ne tebi ne njemu ne bo pisalo dobro!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #46

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Ma pustimo tega hudiča pri miru. Uničuje cev, tolče v rame, kaj če po nesreči zadaneš človeka ?????
    Ja ni fajn če ga takoj ščistiš človeka, rajši počakaj na mrliškega oglednika. Slej ko prej bojo te polnitve obvezne in svinec samo slika iz spominskega albuma, EU že dela na tem da se zmanjša onesnaževanje okolja, pa zčnimo pri jagrih.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  7. #47

    Privzeto

    No fantje jaz sem jih letos popokal kakih 800(trap,da se razumemo)vse je pogoltnila stara bajkalka in ji nič ne fali.

    lp

  8. #48
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Ne še,sm pa razmišljal,da bi jih nabavil za zimsko "krmljenje" lisic! Mam v planu nabave kako škatlo v bližnji prihodnosti! Kakšne pa si ti vzel? Koliko košta?

    lp
    Nisem nič vzel....sm htel naprej preverit kako in kaj
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  9. #49

    Privzeto

    Pohvala prodajalcu!!!!

    Opozorilo je na mestu: preglej puško, da ti jeklene šibre ne naredijo preveč škode in pa preglej ali ima ojačan preizkus!
    Lahko ti lahko več škode naredi premočan tlak, kot pa same šibre.

    Slabost jeklenih šiber je tudi velika odbojnost od vej in vejic, zato je potrebna še večja pazljivost.

  10. #50

    Privzeto

    Verjetno mislite na železne šibre in ne jeklene.

Stran 5 od 22 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •