Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 40

Tema: Ruger GP100 357 Magnum

  1. #21
    bobo Guest

    Privzeto

    orlova6, če si se že odločil za revolver mag. 357, potem se bolje skoraj ne bi mogel. Sam se imel ravno takega, samo črnega. V mehanskem smislu je to več ali manj konstrukcijski vrh modernih revolverjev. Visokotlačni mikroliv, vse vzmeti spiralne pletene, sprožilni mehanizem na spodnji plošči, zlahka snemljiv, ročaj "par exelence", najboljši serijski ročaj, ki sili dlan v visok prijem, kar zelo pomaga pri hitrem streljanju. Res je, da dobiš revolverje, ki imajo posamezno lastnost boljšo, težko pa katerega s tako sintezo dobrih lastnosti. Edino za Rugerja firma garantira, da mu proženje na prazno ne škoduje! Izjemni francoski Manurnih je šel v kooperacijo z Rugerjem in male Rugerjeve magnume trži pod svojo marko in so v redni oborožitvi, predvsem žensk, v francoski žandarmeriji.
    Čestitam k dobremu nakupu!

    bobo:icon_smile:

  2. #22

    Privzeto

    Hvala bobo, praviš, da si ga imel, a si ga prodal al kaj.

    No skratka sem se vrnil iz testiranja in moram v eni sapi povedati samo eno besedo FANTAZIJA!

    Seveda sem streljal z glušniki in očalami, pa tudi za varnost je bilo zelo poskrbljeno, nobenih težav.

    Moram reči, da sem za prvo streljanje naredil super test, z .38 SPL sem naredil grupo velikosti kot je džezva za kavo kuhat, no z .357 mag pa je bila malo večja grupa, samo za prvič več kot super, vsaj za moje pojme.
    Proženje v superlativih in vse ostalo, .357 je kar močnejši a zelo, zelo adrenalinski bom rekel, pravi odsun.

    Ko ga še malo sfriziram kot je rekel uribobo pol pa bo to.

    Skratka SUPER!

  3. #23

    Privzeto

    Tole je baje novo. Roger Redhawk 4, .44 Magnum.



    Spletna stran:

    http://images.google.com/imgres?imgu...7RNWE%26sa%3DN
    Semper Fi

  4. #24

    Privzeto

    Super stvarca za na mrhovišče. Ko streljaš eden sigurno pade

  5. #25

    Privzeto

    Odločil sem se, da nabavim revolver Ruger KGP 141 v inox izvedbi.
    http://www.akah.de/structure_default...694526/M/2/P/1
    Sprašujem vas ali mogoče veste kje bi lahko opravil najcenejši nakup. Trenutno imam ponudbo 700 EUR z novim gumnjastim ročajem in z čakalno dobo treh tednov.

    Hvala za informacije.

  6. #26

    Privzeto

    Jst sm takega kot je na prvi strani kupil pri xxxxxxxxleta 2006 pa je biu 599€, bi blo dobr poklicat na xxxxxxxxxxxxxxxx pa ti pove s prve roke kaka je cena pri xxxxxxxxxxxxx, možno da je kak popust glede na to de praznujejo 100 letnico, za popust ne vem splača se vprašat.

    Brez reklamiranja!
    admin
    Last edited by ZR7; 6. November 2008 at 14:22.

  7. #27

    Privzeto

    Poklič na tole številko: xxxxxxxxxxxx Tale zna bit poceni, ker je zadnič kolega pri njem uzel 6-colskega, ki je bil manj kot 700€. Je bil pa čist nov revolver.

    Drgač je pa še xxxxxxxxxxxxxxxxx.

    Moraš pa vedit da se Rugerji dražijo, Ko sm ga jaz lani kupoval sm dal 630€ pri xxxxxxx. Tok da je 700€ že kar dobra cena.

    Uribobo, uporabi ZS. Reklam ne dovolimo.
    admin
    Last edited by ZR7; 6. November 2008 at 14:21.
    Semper Fi

  8. #28

    Privzeto

    uri, dej še meni na ZS spusti info.

  9. #29

    Privzeto

    Hvala za pomoč, revolver je doma.

  10. #30

    Privzeto

    Slike??:icon_:
    Semper Fi

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •