Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 40

Tema: Ruger GP100 357 Magnum

  1. #11

    Privzeto

    Ni res capek, včeraj, ko smo hodila iz Velenja sem te klical na gsm pa se nisi javil oziroma št. trenutno ni bila dosegljiva. Sem bi z Urošem , tako, da sem te iskal.

  2. #12
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Khmmmm...
    On topics please!

  3. #13

    Privzeto

    Orlova 6, čestitke.
    Pri kom pa si kupil in koliko evronov je zadeva stala?

  4. #14

    Privzeto

    Na zadnji fotografiji, kjer revover držiš v desni roki, prsta ne držiš na sprožilcu.Čestitam.
    Sovražim fotografije, kjer je prst na sprožilcu.
    Pozivam vse da ne objavljajo fotografij, ki kažejo nevarno rokovanje z orožjem.
    Še enkrat orlova 6 - tako se dela.

  5. #15

    Privzeto

    Hvala janez, da me vsaj nekdo pohvali, če kaj naredim, no malo za šalo, za res pa to, da je pri meni varnost vedno na prvem mestu in če tudi nisem pri volji se nikoli ne prisiljujem za streljanje.
    Varnost pa kot sem povedal, to pa zelo pazim, ker se še vedno tako ali tako lahko kaj pripeti, pozornosti in pazljivosti pa nikdar ni dovolj.

  6. #16

    Privzeto

    Janez, kupil sem ga pri Orbisu v Velenju, imam same pohvalne besede za to trgovino in možakarje, vse ostalo pa na ZS.

  7. #17

    Privzeto

    Citat janez valentic je objavil: Pokaži objave
    Na zadnji fotografiji, kjer revover držiš v desni roki, prsta ne držiš na sprožilcu.Čestitam.
    Sovražim fotografije, kjer je prst na sprožilcu.
    Pozivam vse da ne objavljajo fotografij, ki kažejo nevarno rokovanje z orožjem.
    Še enkrat orlova 6 - tako se dela.

    Se vsekakor strinjam. Pa tud glušnike ne pozabit. Tale BUDALA na sliki jih je.

    Semper Fi

  8. #18

    Privzeto


    no comment!!!!

  9. #19

    Privzeto

    Pa na zaščitna očala tudi! (revolverji "špricajo")

  10. #20

    Privzeto

    Se razume Janez!

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •