Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 31 do 40 od 40

Tema: Ruger GP100 357 Magnum

  1. #31

    Privzeto

    Ruger KGP 141

  2. #32

    Privzeto

    Vov! A maš to že original gumiast ročaj al si dodatno kupil?
    Semper Fi

  3. #33

    Privzeto

    Originalno. Po novem imajo gumjaste Hogue ročaje.

  4. #34

    Privzeto

    Citat Erysimum je objavil: Pokaži objave
    Ruger KGP 141
    A mal Smitha kopirajo?
    V kraljestvu Zlatoroga

  5. #35

    Privzeto

    Sedaj pa res kopirajo Smitha. Cena se je v Nemškem katalogu (kjer sem opravil nakup) letos dvignila na 790 EUR.

  6. #36

    Privzeto

    Ali ima kdo Rugerja model KGP161,KGP161Shark ali pa Freestyle? Prosim za kakšn namig,ker bi bil boljši,oziroma,ali je sploh kakšna razlika (razn izgleda).
    Hvala
    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  7. #37

    Privzeto

    Moje mnenje
    GP100 je v cal.357 najboljša varianta zato drugih modelov ni treba gledati.
    V močnejšem kalibru pa super reedhawk.

  8. #38

    Privzeto

    KGP161 je osnovni tovarniški model. Ni slab!! Za športne namene pa sta "sfrizirana" modela Shark in Freestyle. Vsaj pri zadnjem so imeli glavno besedo v Frankoniji. Razen tistega, kar se že na oko vidi, je izboljšano proženje, nameščene so boljše cevi, komore v bobnu so dodatno polirane...Vsi takšni posegi nekaj stanejo in zato se, od osnovnega modela, razlikujejo tudi v ceni. Vsi modeli so v kalibru .357 Magnum.

  9. #39

    Privzeto

    Ravno v Frankoniji sem gledal te modele,rabljen in "zelo dobro" ohranjen,že tudi sfriziran z boljšim proženjem,Houge platnicami itd. je kar ugoden.... Hvala za info.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #40

    Privzeto

    lep pozdrav
    Sem lastnik Rugera GP100 357 Magnum 6 col. Zanima kakšno municijo uporabljate izključno za lovske namene ?
    ziljan

Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •