Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 40

Tema: Ruger GP100 357 Magnum

  1. #1

    Privzeto Ruger GP100 357 Magnum

    http://lov.mojforum.si/lov-about760.html

    Citat Uribobo je objavil:
    Evo, nisem mogu več čakat, pa sem ga kar nabavu. Zadeva je orng huda. Sprobal ga še nisem. Upam da ga bom lahko v soboto, če bo vreme.

    Slike:

    http://shrani.si/files/cimg110211v1j.jpg
    http://shrani.si/files/cimg110111v1i.jpg
    http://shrani.si/files/cimg109911v1g.jpg
    http://shrani.si/files/cimg110311v1k.jpg

    :jee: :lim: :rnr:
    Citat dolgin je objavil:
    Čestitam,kolk si dal?
    Citat Uribobo je objavil:
    630€. Vzel sem ga pr Fanzoju. Sem se pač za tega odločil, ker se mi še najbolj dopade. Sem se odločal med S&W, Taurusom in Rugerjem. Po raznih primerjavah in sprobanju sem se odločil za Rugerja. Lepo mi leži v roki. Dopade se mi ročaj, kateri je iz gume in lesa (mislim, da je češnja). In pravijo, da je zadeva orng trpežna in kvalitetna. En kolega je reku, da je z svojim rugerjem (6 colski) spustil 30.000 šusov čez in zadeva dela kot nova.
    Citat ZR7 je objavil:
    To je to! Ta revolver sigurno spada med dirkalne žrebce športnega streljanja. In to take, ki se ne utrudijo zlepa! :lol:
    Citat janez valentic je objavil:
    No potlej si sig-a rešil osamljenosti - tako se dala.
    Citat Uribobo je objavil:

    Sig je dobil zdej Big Brotherja.
    Citat 0723Kukov je objavil:
    Sem strelo z to stvarco in moje mnenje:supeer!!
    Citat janez valentic je objavil:
    Ali si že preskusil Rugerja, ali sploh dela? :twisted:
    Citat Uribobo je objavil:
    Itak da dela.:ok: Sam nastrelit sem ga moral. Edino to me moti, ker je prednji merek črn in se ga zato slabo vidi. Se ga da pa zamenjat. Baje da en na Škofljici to dela. A ga mogoče kdo pozna? Ma kdo kako cifro od možakarja mogoče, da ga jaz pokločem in se malo pozanimam. Drgač pa zadeva dela SUPEEEER!!!! Pa še bol mi leži v roki k kak Taurus. Zdej se morem sam za kak tok pozanimat ali pa komu ga dat nardit. Bom zadevo prinesel drugič na Krko. Bote mal probal kak to laufa.

    :mah:
    Citat janez valentic je objavil:
    rebec ima fobusa za s&w 686/KGP141, je sicer plastičen ampak to je itak +. Gre pa za zgoraj odprt disajn (se ni potrebno igrati s trakci), vzemi še tok za speedloaderje (na 2 minimum!).
    Citat Uribobo je objavil:
    Bom dal usnjen tok delat. Poznam enga k jih dela. Pa hvala za info glede speedloaderjev. Se bom pozanimal. Ker tole moram jaz še dokupit, ker jih ne dobim zraven.
    Citat janez valentic je objavil:
    Pri toku je marsikaj opomembno, a nekateri "usnjarji" pozabjajo na čisto osnovo - branik sprožilca mora biti čisto pokrit!
    Citat Uribobo je objavil:
    En naš član je dal usnjen tok delat pr tem možakarju za taurusa in za lugerja. Vse narejeno natančno in tako kor more bit. :ok:
    Citat Petjal'n je objavil:
    Pravilno si se odločil....tudi jaz imam istega...in povem,da če bi se še enkrat odločil bi kupil isti revolver.Sploh mislim, da je malo lepše narejen oz. dovršen kot S&W, in dela kot urca.
    Citat Uribobo je objavil:
    Si kaj menjal sprednji merek mogoče?
    Citat Petjal'n je objavil:
    :D Ne nisem menjal sprednjega merka....sem pa menjal ročaj.
    Sem dal lesen grip, pa je dobil revolver res lepo podobo,
    ga slikam in pripopam sem gor
    Citat Uribobo je objavil:
    To bi pa rad vidu kak zgleda.
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #2

    Privzeto

    Evo pa je prišel ta trenutek, ko se je prašiček napihnil tako močno , da je poknil in iz njega so prišli € za RUGER GP 100.

    Tudi orlova6 je danes bogatejši za revolver. Res takole na prijem, dotik in vse sploh naj o revolverju. Hvala vsem za vse informacije, da je na koncu potem prevladal ta nakup.

    Jutri grem na prvo testiranje, danes nimam več kaj besed, verjetno ne bom mogel spati.

  3. #3

    Privzeto

    :icon_:

  4. #4

    Privzeto

    OHO! Zdej pa bo nekaj. Bravo. Čestitam za nakup. Aja še to ti povem, da se ga da lahko "sfrizirat", pač naštimat proženje. zamenjaš merke itd. Če pa še kašn info rabiš pa povej.

    l.p.
    Semper Fi

  5. #5

    Privzeto

    Hvala, seveda več informacij bolj prav pride.

    Glede nastavitev pa boš uredil ti ko pridem k tebi, saj si že majster.
    Se že veselim srečanja.
    Za tok ti pa še povem, kako in kaj.

  6. #6

    Privzeto

    Dober nakup, naj ti lepo služi, bomo prišli spomladi na probo.

  7. #7

    Privzeto

    Hvala tica, ni treba čakati na spomlad, na orlovi je že sedaj spomlad, je fejst toplo, pa tudi pozimi se da streljati. Saj veš najprej mene firbec matra, pol pa ni problema. Kak vikend sedaj ko je malo bolj fraj, pa se čujemo.

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Morm rečt, da zadevca precej čudovito deluje na pogled, upam da ti bo tudi uporabno dobr služila. Obilo užitkov!

  9. #9

    Privzeto

    Kolovski, seveda bo, hvala za besede, ko bom danes pa zadevo uradno stestiral, pa takoj javim občutke in mnenje. Samo po vseh prebranih tekstih, po pričanju naših forumcev, ki to zadevo imajo ali so z njo že rokovali, pa zadeva sploh nima negativnih strani, tako, da kaj drugega kot zelo pozitivno oceno tudi ne pričakujem.

    Mi je pa žena včeraj rekla, da če se mora sedaj odstraniti iz postelje, ker sem dobil novo "ljubico". (no comment)

  10. #10

    Privzeto

    Pa mimo mene se pelješ, pa ne prideš pokazat!

Stran 1 od 4 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •