Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Walther P22

  1. #11

    Privzeto

    Moja srkalca tudi poka, brez da bi kaj videl. Možnost pa obstaja, da se bo kakšen dan kaj pokvarilo. Tega dejstva ne moreš pri nobeni stvari izključiti.

  2. #12

    Privzeto

    no ste me potolažli, ker sem nekje zasledil da se ta vodila zelo obrabljajo. to da se lahko zmeraj kaj pokvari je pa itak pri vsaki stvari. kakšno municijo pa streljate?

  3. #13

    Privzeto

    Mogoče kdo ve kje bi se dalo dobit tole:

    http://www.carl-walther.de/zubehoer.php?zid=279&lc=de

    Klical sem uvoznika v lendavi ampak nima, drugje pa še nisem preverjal, mogoče kdo ve če jih imajo kje:

  4. #14
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    podrta preza
    Prispevki
    62

    Privzeto

    Sem lastnik p22 Walther (kratka) in moram dati vse pohvale.V dobri roki precizna ,poceni pokanje,zanesljiva,lahka in enostavna.Cena pri Skobirju v Mb je 280 €. Vodila sem preprosto namazal z krtačko in uporabil redkejši vazelin tako da ni problemov. Edini problem so zastoji kateri se pa odpravijo z izbiro nabojev saj morajo biti krogle bolj okrogle oblike saj se koničaste rade zataknejo ob ustju cevi oziroma pod cevjo preden naboj zdrsne v cev.Potem pa bo delovala 100%.Za precizno streljanje je boljša dolga verzija katero sem tudi preizkisil a je bolj nerodna za nošenje čeprav bi jo takrat kupil a je ni bilo na zalogi.Pri kakšnih 5000 kosih istreljenih nabojih v 3 letih dela vse ok za samo preciznost pa priporočam menjavo merkov z tekmovalnimi pa bo v vložni tarči na 15 m vse v črnem krogu (6).Za moje potrebe je več kot zadovoljiva,glavno pa je da je zanesljiva in poceni,saj za pljackanje po tarči je važna količina.(Je pa glasna)
    Lp Lakl

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •