Stran 5 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 77

Tema: Revolver Smith&Wesson

  1. #41

    Privzeto

    a ste face....,ko tamal otroc!!!!

    Me pa zanima nekej,ali ima kdo 454 Casull? Predvsem me zanima odsun...

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #42

    Privzeto

    kje pa ti vidiš tukaj kaj otroškega?

  3. #43

    Privzeto

    Sine to se dogaja, če streljaš svinčene krogle. Seveda je treba očistiti z medeninasto ščetko ali roblo (to je čistilo, ki odstranjuje svinec ali baker tudi iz žlebov cevi.
    Če veliko streljaš 38 in ne očistiš je lahko pri močnem polnjenju 357 potem nevarno v manj kvalitetnih revolverjih. Sicer pa nabiranje svinca in bakra nikoli ni dobro.
    Kako gre devetka v bobnič bi pa tudi jaz rad zvedel (crvena zastava). Računam na Karla

  4. #44

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    :

    Me pa zanima nekej,ali ima kdo 454 Casull? Predvsem me zanima odsun...

    lp
    Moj sin ga ima. Največ strelja 45 colt. Casul naboj ima okrog 2400J energije in ni takih udarcev kot jih vidiš na youtube.
    Je pa zelo glasen zato je bolj prijetno streljati z šibkejšimi naboji.

  5. #45

    Privzeto

    Citat sine je objavil: Pokaži objave
    kje pa ti vidiš tukaj kaj otroškega?
    lih tle



    Je pa zelo glasen zato je bolj prijetno streljati z šibkejšimi naboji.
    No,to me je zanimal.....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #46

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    "...Kako gre devetka v bobnič bi pa tudi jaz rad zvedel (crvena zastava). Računam na Karla "
    Nobena skrivnost! Menjalni boben, ki ga prakticirajo tudi v bolj poznanih firmah, kot je Crvena Zastava.
    Pa še to: Revolverji v "pištolskih" kalibrih obstajajo in eden od njih je S&W mod 625, ki sem ga že prej omenil!!

  7. #47

    Privzeto

    Ko sem govoril o polnitvah izpred 50 let sem mislil na oglaševane hitrosti iz prvih let po iznajdbi .357 mag (l. 1935). Govora je bilo o 1400-1600 čevljih na sekundo iz 6-8 colnega revolverja. Sedanji standard je iz 4 col ca. 1250 čevljev na sekundo s 158 grainsko kroglo.

    S&W 625 je lahko narejen za 45 ACP (na full-moon clip-e) in v tem primeru noter v boben ne moreš utakniti .45 Colt naboja, lahko pa .45 Auto Rim.

  8. #48

    Privzeto

    http://www.egun.de/market/item.php?id=3164082

    Za mene je tole najboljši kompromis med dimenzijami in težo na eni strani ter na drugi strani izkoristkom smodniškim plinom in možnostjo dobrih zadetkov.
    (dodal bi le tricijski sprednji merek na lastovičji vtor)

  9. #49

    Privzeto

    Izredno lep in tudi , za lov, uporaben kos, ki se ga jaz, ki nisem lovec, ne bi sramoval.:icon_smile:

  10. #50

    Privzeto

    Oba zgoraj sta me prepričala in me je kar sram, da tega nisem vedel.

Stran 5 od 8 PrvaPrva 12345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •