Stran 2 od 8 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 77

Tema: Revolver Smith&Wesson

  1. #11

    Privzeto

    Če rabiš holster jih ma Rebec od Fobusa in so potezni. Drugače pa super izbira. Krasen revolver.
    Semper Fi

  2. #12

  3. #13
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Ja tudi meni je zelo postal všeč, ko sem ga prvič prijel v roko. Je pa res, da imam jaz tako malo dlan, da mi je tovarniški še skoraj preveliki. In ja vem, da .38 spl skoraj nič ne udari kakor tudi ne blage polnitve .357 mag.

    Bom pa vsekakor objavil slikico, ko ga kupim. :)


    Še eno vprašanje glede eguna. Sam imam nabavno dovoljenje za slovenijo, torej bi ga verjetno moral spremeniti, če bi želel kupiti orožje kje drugje v EU, plus se verjetno orožje na prodaja ravno po pošti, ne?

  4. #14

    Privzeto

    ne vem če ti bodo nabavno zamenjali, potrebuješ novega, ki je ca 20 Eur dražji.
    Orožje se ne prodaja po pošti, samo dostavlja.

    Za e-gun se splača, če je razlika v ceni občutna, če to dosti počneš, da kdaj pogoltneš tudi kislo jabolko in če drugače zadeve ni za dobiti.

  5. #15
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Ja saj, kolikor sem doslej spraševal za Ruger, ki ga iščem, je pri nas okoli 620€ po trgovinah. Nov tudi drugje v Evropi ni toliko cenejši, da bi se mi splačal uvoz in vse okoli njega.


    So pa cenejši S&W pri nas rabljeni, a žal tudi ne tako lepi kot SP101, oziroma manj po mojem okusu.

  6. #16

    Privzeto

    Citat De_Tomaso je objavil: Pokaži objave
    Ja saj, kolikor sem doslej spraševal za Ruger, ki ga iščem, je pri nas okoli 620€ po trgovinah. Nov tudi drugje v Evropi ni toliko cenejši, da bi se mi splačal uvoz in vse okoli njega.


    So pa cenejši S&W pri nas rabljeni, a žal tudi ne tako lepi kot SP101, oziroma manj po mojem okusu.
    Če je 620 najmanj, potem zgrabi tega z e-guna.Prej se pozanimaj za stroške nemškega izvoznega dovoljenja in pošnine (skupaj v rangu ca. 60 EUR).

  7. #17
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Bom vsekakor še malo pogledal po slovenskem trgu in če ne bo nič ugodnega, se morda res odločim za tujino. Itak mi nabavno velja 12 mesecev in se mi nikamor ne mudi.

  8. #18
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Privzeto

    Tudi jaz sem začel nekaj iskati.V tujini sem za ugodno ceno našel S&W model 64 in S&W model10-7,oba v kalibru .38 special in cevjo 4".Ali kdo pozna razliko med njima?Cena je 250 eur.
    Naš lovec mi tudi ponuja revolver zastava,.357,cev6".Ali ga kdo poseduje in kako se obnese?Cena ga na 400 eur.Prosim za kakšen nasvet,ker sem na tem področju "zelen".
    L.p.Andi

  9. #19

    Privzeto

    Poglej na forum Strelec. Prodaja se ruger in rosi, Ugodno.
    Ne kupuj 38 ampak 357, v katerem lahko streljaš tudi naboje 38
    Ne kupuj zastave ali čeha
    Par napotkov, če jih želiš upoštevati. Drugače pa se brez problema dobijo pri nas rabljeni revolverji ... včasih tudi ceneje kot v tujini

  10. #20

    Privzeto

    Pozabil sem napisati, da oba rev. S&W odsvetujem (kaliber, merki itd)
    Zastava pa je precenjena. Za isto ceno dobiš pri nas odličnega S&W 686 ali Rugerja GP100, ki si delita prvo mesto med revolverji v tem rangu.

Stran 2 od 8 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •