http://lov.mojforum.si/lov-about1144-0-asc-15.html

Citat rws je objavil:
Pred par dnevi sem streljal z revolverjem kalibra 500sw magnum s 26g kroglo.Revolver je imel nekaj malega prek 2kg.Ta kaliber naj bi imel moč okoli 3200joulov.
Me pa zanima če ima kdo od vas tak revolver in kakšen je vaše mnenje o taki pošasti :?:
Citat teohafy je objavil:
No tole si poglej, zakaj vse se uporablja :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=31r4S4xD-iU
Citat Gebirgsjaeger je objavil:
Ima ga en moj kolega.
Ko sem govoril z njim, mi je rekel da strelja le po dva šusa na teden, saj se ime preveč rad, da bi se samga sebe mlatil :?
Za moje pojme prevelika stavr za lov, je pa verjetno zanimiva za zbiratelje.
Citat wolf1 je objavil:

A to je LOV al kaj?!?!
Citat teohafy je objavil:
Saj zato pa zavijam z očmi, kot bi šel sosedu kravo poknit.
Citat Uribobo je objavil:
Take stavri so čist brezvezne za kupovat. Za mene je že 44 Magnum skoraj preveč. Sem streljal z Casulom 454. Nč posebnega sm drago je vse skupej.
Citat Uribobo je objavil:
Bi pa kupil še en revolver. 2 colski v kalibru 38. special. Kaj priporočate.
Citat Davuz je objavil:
Zadnje čase se odločam med nakupom S&W model 686 4 cole in Ruger GP 100 stainless 4 cole, pa me zanima glede na vaše izkušnje kaj mi bolj priporočate. Uribobo zadnjič sm bral poste, ko si hvalu rugera, mi lahk še kaj več o tem modelu poveš.
Citat Uribobo je objavil:
1. Je cenejši od S&W.
2. Kvalitetnejši (bolj trpežen) od S&W, tok vsaj pravi večina mojih kolegov, ki so prej imeli S&W.
3. Meni osebno se dopade ročaj pri Rugerju bolj kot pri S&W.


Citat Uribobo je objavil:
Aja moj je tak k nasliki. Steinless izvedba. Pri Fanzoju sem še ta zadenga dobil, ker se prodajajo k vroče žemlje. Koštalo me je pa 630€.
Citat janez valentic je objavil:

Zakaj pa v .38 Special?
Citat Ganges je objavil:
To se tudi meni zdi nesmiselno, saj raje nabaviš .357 in potem pač streljaš naboje .38 special.
Citat Uribobo je objavil:
357 že mam. No ni pa še odločeno, da bo .38 special. Pač neki majhenga iščem. Če ma gdo kaj takega bi prosil za info.
Citat janez valentic je objavil:
Citat Davuz je objavil:
Ja kaj naj rečem, hvala Uribobo. Je pa zdej stainless izvedba 100 evrčkov dražja-738€ (pri glavnem zastopniku, firma Coal iz Petiševcev).

Bom še malo počakal, mogoče dobimk kako rabljeno :)

Drgač me je pa Ancelj navdušu za TTjevke, ki jih naj bi dobu v septembru cena cca 100€
Citat kovač je objavil:
Uribobo,če imaš357 je brez veze kupovati 38.Nabavi samo 38 municijo pa imaš dva kosa v enem.Kot praviš ,bolje da razmisliš o kakšnem drugem kalibru,razen če ti res toliko pomeni 2colska cev.
Citat janez valentic je objavil:
Ali iz 50,8mm dolge cevi .357 magnum ne gre ven?