Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 58

Tema: Sig Sauer in Glock

  1. #11
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Fantje, malo manj slenga prosim!
    Hvala.

  2. #12

    Privzeto

    Ne vem zakaj ste tako prestrašeni, da se ne upate odpreti novo temo:

    Springfield XS / HS 2000

    Sem sicer pristaš Glock-a, ampak sem imal nekajkrat priložnost HS2000 vrteti po rokah in enkrat sem skozenj spustil nekaj strelov. Vsekakor zelo solidna pištola. Za povprečnega strelca verjetno boljše ergonomije od Glocka.
    Jekleni nabojniki omogočajo malce ožji ročaj.

    Dve stvari, ki me motita (ne bistveno):
    1. relativno dolg reset sprožilca
    2. varovalka na hrbtišču ročaja

  3. #13

    Privzeto

    Kdo pa tole sploh prodaja in kaka je kej cena?
    Semper Fi

  4. #14
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto Hs 2000

    Rebec Postojna sam ne vem, kakšen je dobavni rok, ko sem jo jaz kupoval je ni imel na zalogi.Tako da sem jo kupil od kolega za 500 EUR dodal je še en nabojnik(2+1),tok za nošenje+350 kos nabojev.
    Po smo pa pokal
    kakšm kos maš pa ti ?

  5. #15

    Privzeto






    Sig Sauer P229 9mm. Mam jo eno leto in pol, postrelil sem že skoraj 5000 kosom municije in zadeva še zmeri laufa. Z njo hodim tudi na IDPA kekmovanja. Sem pa orng zadovoljen z pištolo.
    Last edited by Uribobo; 23. May 2008 at 09:26.
    Semper Fi

  6. #16
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto Hs 2000

    Lepa pištola, to je važen da si ti zadovoljen znjo, pa da ti leži.
    No jaz še nisem pršu do take cifre(5000). se trudm:icon_:

  7. #17

    Privzeto

    A maš pištolo za na jago ali za šport?
    Semper Fi

  8. #18
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto Hs 2000

    Jago, se pa večkrat s kolegom(jager) dobiva na strelišču, odvisno od cajta po pa poka

  9. #19

    Privzeto

    Jaz sem do pred kratkim posedoval Glock 17, s katerim sem tekmoval v IDPA. Preizkusil sem tudi HS 2000, vendar se ne bi odločil za nakup (čeravno je za cca 50 EUR cenejši), če bi izbiral še enkrat med njima. Zraven dodatne varovalke na hrbtu ročaja pištole ima HS še spremenjeno notranjo varovalko, kar jo uvršča pri IDPA v drug razred in ne istega kot Glock. Dobra lastnost HSa je strel tudi ob prislonitvi cevi ob podlago, ter res za spoznanje bolj "čekiran" ročaj, čeravno je tudi Glockov nezdrsljiv. V G-17 sem dal toliko različne municije (kupljene in tudi različne domače laboracije), da niti ne vem več koliko, vendar mi niti enkrat ni zatajil - in to ob različnih vremenskih pogojih! Med "plastičarji" bi še enkrat kupil Glocka 17, želim in čakam samo še to, da bodo dali ven model z menjalnimi platnicami na ročaju, ter da izdelajo večji/bolj izbočen gumb za sprostitev zaklepa (kar sem moral sedaj zamenjati sam). No, zamenjal sem tudi vzmet trdote proženja in vgradil zadnji nastavljiv borbeni merek. Nabojnik za G-17 pa je drugače kovinski in dodatno oblečen v plastiko. Med polavtom. pištolami z polimerskim ogrodjem in v kalibru 9x19mm bi drugače izbiral med G-17 in H&K P30L V3.

    Pomemben je tudi podatek, ali so na voljo aftermarket izdelki za tuning določene pištole, ter dobavljivost in cena le-teh.

    Najpomembnejše pa je, da sprobaš različne vrste pištol (mogoče še kakšno W-P99, ČZ 110, Taurus 24/7,...) pa se potem odločiš glede na občutek in kriterije, ki si jih prioritetno zastaviš.

    LP-MP

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Citat pmarijan je objavil: Pokaži objave
    Najpomembnejše pa je, da sprobaš različne vrste ... pa se potem odločiš glede na občutek in kriterije, ki si jih prioritetno zastaviš.

    LP-MP
    ...po občutku in prioritetah bi jaz glockal ...če še kdo dvomi :

    http://www.youtube.com/v/E1m6Qct68wo...layer_embedded
    Last edited by miš93; 2. May 2013 at 23:12.

Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •