Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 58

Tema: Sig Sauer in Glock

  1. #1

    Privzeto Sig Sauer in Glock

    http://lov.mojforum.si/lov-about458-0-asc-0.html

    Citat wolf1 je objavil:
    A lahko kdo pove kje sa de kupiti kratkocevno orožje od proizvajalcev Sig Sauer in Glock.Ali kdo je uvoznik za Slovenijo?

    Hvala
    Citat dolgin je objavil:
    Se mi zdi da ma te reči najbolj zanesljivo trgovina Ulov v Kopru!

    lp
    Citat janez valentic je objavil:
    Glocke ima Fanzoj v Ljubljani, menda da je zanesljiva firma. Gotovo lahko nabavi tudi Siga.
    Citat ruger je objavil:
    kot mi je znano je najcenejši Glock v trgovini v Postojni. Model 17 za 153 čukov in je na zalogi.
    Citat Uribobo je objavil:
    Možakar je stestiral vztrajnist Glocka. Vrgel ga je celo iz aviona. Poglejte kaj se je zgodilo!


    http://www.theprepared.com/index.php...iew&id=90&Item
    Citat Ganges je objavil:
    :? :shock: :shock:

    Kaj vse enim pade na pamet!!! Je pa dobra reklama za podjetje in prikaz vzdržljivosti teh "plastičarjev"!
    Citat veper je objavil:
    Vzdržljiva stvarca,vendar mu vse skupaj sega samo do prvega slabega naboja ,ki uprizori zastoj,pa čeprav je z igračko vse v redu. No na tem področju je pa revolver zakon.
    Citat kovač je objavil:
    Glocka so res "zmatrali" do konca in naprej,pa plastik zdržal vse,kar naj bi pištola mogoče nekje morala vzdržati.Test je mogče najti v reviji Kaliber kar nekaj let nazaj,mislim,da so takrat plastiki šele prihajali na svet.Je pa pri pištolah res tako,so popolne do prvega "frzorgerja".
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #2

    Privzeto

    V trgovini Rojal, prodajajo posnetke SIG-ov od firme Norinco, model NC228 stane nekaj čez 300€, zanima me če ima mogoče kdo to doma, pa če je tako zadevo sploh za kupit, ker je pač stvar kitajska.....??

    LP

  3. #3

    Privzeto

    Zadeva je poceni ja in taka je tudi kvaliteta. Crvena Zastava tudi kopira te meodele(CZ-999). Rajši kopi original, mogoče tudi rabljeno. P228 od Sig Sauer se ne izdeluje več(v Ameriki), ker jo je nasledil model P229(jo jaz imam). Mogoče bi še dobil kako made in Germay.
    Semper Fi

  4. #4

    Privzeto

    Za mojo uporabo (lovski nameni) se mi zdi original mal predraga zadeva, prej nisem vedel da crvena zastava tudi kopira to, torej mislim da je še vseeno bolše od crvene zastave kot pa kitajska roba.

  5. #5

    Privzeto

    CZ-999
    Semper Fi

  6. #6

    Privzeto

    Živjo
    mislim da oboje prodaja koptex v n.gorici,lj,..
    lp

  7. #7

    Privzeto

    Citat Hunter87 je objavil: Pokaži objave
    V trgovini Rojal, prodajajo posnetke SIG-ov od firme Norinco, model NC228 stane nekaj čez 300€, zanima me če ima mogoče kdo to doma, pa če je tako zadevo sploh za kupit, ker je pač stvar kitajska.....??

    LP
    Če ti je SIG-SAUER serija 220 všeč zaradi sistema delovanja (SA/DA z sprostivenim vzvodom kladica), materijalov (jeklo/aluminij, zvenečega imena astetsko ali kako drugače, potem si nabavi SIG SAUER, vse ostalo je le pribljižek ni pa prava stvar. Tudi že ko zadevo vzameš v roke (probal ce CZ) vidiš da to ni to.
    Nov SIG SAUER stane po debeli maloprodajni ceni okoli ca 1200 EUR.
    Uribobo ti je svetoval rabljenega. Na e-gunu so cene za rabljene okoli 500-700 EUR pa nič pretirano obrabljene. Starejše serije P225/ P6, ki imajo enoredni nabojnik, pa se dobijo tudi bistveno ceneje.
    Vsekakor pa zadevo prvo sprobaj, če je sploh primerna zate.

  8. #8
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto Hs 2000

    Tole je tud zanimiva stvar, preverjeno cal. 9x19

  9. #9

    Privzeto

    Kak se strela z tem? Vrjetno je isto k da bi Glocka v roki držal.
    Semper Fi

  10. #10
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto Hs 2000

    Moram ti povedat da z Glckom še nisem poku, ko da ti ne morem povedat, HS je pa zakon saj je bla pištola leta 2003 v ZDA, seveda pod imenom SPringfield XD.Ko sem kupoval pištolo sem se odločal med HS in Glockom 17.HS mehkejše proženje,kovinski nabojniki, itd.Ne vem mora še kjšen kej o Glocku napisat, da nem jz prveč brihtn.:icon_:

Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •