Stran 23 od 24 PrvaPrva ... 13192021222324 ZadnjiZadnji
Rezultati 221 do 230 od 232

Tema: Uporaba kratkocevnega orožja (pištola, revolver)

  1. #221

    Privzeto

    Tinko daj poglej na škatlo kaj piše. Jaz ne vem za nobeno kroglo za 45ACP od win. Ekspanzijske delajo za revolverje (npr.Super-X Silvertip).

  2. #222
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    http://www.ancelj.si/default.cfm?Jez...mka=Winchester
    Neki tazga skatla je zelo podobna....ti javim za tocne podatke

  3. #223
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Pa ne zameri. Imam slabe izkušnje. Takoj se javi kdo, ki pravi "jaz imam pa drugačne izkušnje". Potem pa zveš, da je ustrelil 1 kom. Jaz sem jih z revolverjem okrog 100. Tudi jelenjad in veliko prašičev.[/QUOTE]

    Nič ne zamerim, hvala za komentar.
    Lp in še naprej dober pogled!

  4. #224
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Jaz pa uporabljam doma napolnjene Hornady HP XTP 150gr v .40 S&W samo še vsakič ko sem rabu pištolo na lovu je nisem imel s seboj... No razen 1x, ko sem iskal eno mladico in sem jo uporabu za smrtni strel na par korakov...

  5. #225
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    54

    Privzeto

    Pištola je dobra samo za orehe tret.

    Ko je sila ni teorije da boš pametno pomeril in zadel, pa še ob dobrem zadetku se pošten merjasec le malo za uhljem popraska in to je to.

    V vojski sem z pištolami oooooogromno prestreljal, ampak kratke cevi NISO dovolj natančne, bolje je z kakimi dirty harry variantami, ampak tisto je pa potem kviht ki je za napoto in ne bistveno bolj uporaben kot kratka puška.

    Če se gre pa za hitro streljanje in veliko zaustavno moč zaradi samoobrambe bi bila po mojem najboljša kombinirka z idelako ali pa kar doplarca z dvema idealkama.

    Probal sem streljati z njo in sem navdušen nad učinkom iz relativne bližine.

    Kaj vem, verjetno bi te čudno gledali in sploh vprašanje če je dovoljeno ampak za tako uporabo v robidovju bi bila po mojem najboljša kaka stara dvocevka z odrezanim kopitom in skrašanjo cevjo pa idealkama not super izbira.

    Edino če bi te policist dobil z to rečjo, bi mu zelo zelo težko razložil tole

  6. #226
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Prevec gledas filme in premalo streljas v praksi......

  7. #227

    Privzeto

    Citat Big Foot je objavil: Pokaži objave
    V vojski sem z pištolami oooooogromno prestreljal,
    V kateri vojski? Z kakšnimi pištolami? In kaj je ooooooooooooogromno?

    Tinko je kar prav napisal.

  8. #228

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    V kateri vojski? Z kakšnimi pištolami? In kaj je ooooooooooooogromno?

    Tinko je kar prav napisal.
    hehe, ja... samo čakam, da pride nekdo, pa reče da on sicer ne strelja dosti, samo kakih 2k na mesec :D
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

  9. #229
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat Ahiles je objavil: Pokaži objave
    hehe, ja... samo čakam, da pride nekdo, pa reče da on sicer ne strelja dosti, samo kakih 2k na mesec :D
    Ma mislim da se v tej državi da na prste preštet tiste ki ustrelijo 2k na mesec...

    Drugač pa v vojski jih najverjetneje ni postrelu 2k v par letih...

  10. #230

    Privzeto

    haha! tisto je bilo pretiravanje v hecu, ja
    * .308win | 7x65R/12 | 7x57R/16 | .223rem |20-20/76 | 12-12/70 | .22lr | .357 mag | .40S&W | Vižla *

Stran 23 od 24 PrvaPrva ... 13192021222324 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •