Stran 9 od 24 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 232

Tema: Uporaba kratkocevnega orožja (pištola, revolver)

  1. #81

    Privzeto

    S&W je super stvarca,samo cenovno za moje pojme prenapihnjena,Ruger GP100 me tud mika ja, Colt-a pa ne poznam tolk da bi lahko trdil. Čeprav tudi čez Taurusa nisem slišal niti ene pripombe,pa kar sem streljal z njimi se tud kar OK obnesejo...

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #82

    Privzeto

    V mislih sem imel predvsem rabljene kose, ki se jih iz Nemčije lahko dobi tudi po "nesramno" nizkih cenah in v zelo dobri kondiciji - ohranjenost - kot novo.

  3. #83

    Privzeto

    Sam imam 357 vendar vsakemu svetujem močnejši kaliber.
    Moj revolver z 6" cevjo uporabljam pri iskanju ranjene divjadi že 15 let. Z njim sem ustrelil že vse razen medveda. Skupno okrog 100 kosov ( za natančno št. moram pregledati dnevnike).
    Za 44mag se lahko uporabljajo tudi poceni in bistveno šibkejši 44 naboji. Isto velja za 454 casul, ki strelja tudi 45 colt. Za primerjavo - casul ima 2500J energije, 45 pa od 700 naprej(približno, da me ne bo kdo za besedo držal)

  4. #84

    Privzeto

    Iskanje je druga reč,ta verjamem,da je treba met višek,za tisto kar pa jaz "rabim" je pa 357 vrh glave....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #85

    Privzeto

    Ali kdo uporablja Taurus Tracker? Na raznih tujih forumih ga kar pohvalijo,tudi cena je kar ugodna.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #86

    Privzeto

    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  7. #87

    Privzeto

    Ali ni Tracker samo v malih kalibrih?
    Če rabiš samo za streljanje pločevink potem poglej http://www.youtube.com/watch?v=L5h9E-hippQ
    Je bistveno cenejša in se dobi pri nas.

  8. #88

    Privzeto

    Tole ni Tracker...,je pa že nekaj posnetkov na spletu,zadeva sploh ni tako napačna,je pa zelo velik revolver,tako da ni lih za okol nosit,ne vem kako so to mislli za "selfdefense"....enkrat ko bom velik
    Alojz,to bi blo za iskanje,a?
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  9. #89

    Privzeto

    Ja ja sedaj vidim, da ti je ta velik všeč. (raging - divji)
    Da te potolažim - lovci imamo velike oči in še večji tek. Orožje je kot igrača za otroke. Prvi dan zanimivo, potem je pa v omari.
    Last edited by alojz1; 6. March 2011 at 19:31.

  10. #90
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Alojz v omari je zaradi tega ker si zakoni skačejo v lase in ker jih pišejo ljudje ki ne poznajo situacije ampak skočijo iz šolskih klopi na delovno mesto strokovnjaka.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

Stran 9 od 24 PrvaPrva ... 567891011121319 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •