Stran 19 od 24 PrvaPrva ... 9151617181920212223 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 181 do 190 od 232

Tema: Uporaba kratkocevnega orožja (pištola, revolver)

  1. #181

    Unhappy Uf...

    Kristapana tale luna vs je pa povornh nadmudrila!! Pa sm sam hotu vedt nekej več....
    Imel sem pištolo Beretto z DA proženjem - kljub precej postreljenim nabojem nisem zadel nič.
    Sedaj se ogrevam za revolver (ki mi po več testiranjih bolj leži),pa me zanima kaj mi pripočate za rekreativno,ljubiteljsko streljanje (NE ZA LOV)?
    Kaliber ni sporen (.44 mag in nagor:icon_:)! Torej,SA ali DA ali kaj? Ali ima kdo izkušnje s Colt Anaconda revolverjem?
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #182

    Privzeto

    Anaconda ni slaba izbira, le dobiti jo je malo težje. Jaz bi izbral 6 ali 8" cev, nikakor pa ne 4".

  3. #183
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Dolgin, kaj rekreativno tako da boš šel s kolegi kdaj pokat, ali bi rad šel tudi kdaj na kako tekmo v preciznem ali celo praktičnem streljanju?

  4. #184

    Privzeto

    Sprva sigurno malo popokat,s kilometri pa se zna spet zbudit kakšna tekmovalna žilca....
    Me pa zanima,kateri kaliber na tekmah prednjači?
    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  5. #185
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Na tekmah za precizno pravzaprav niti ne vem, v praktičnem pa največ oziroma mislim kar da samo .357mag, 38special pa .45 ACP

    Kokr je kej več so nekonkurenčni odsuni, pa če veliko postreljaš bistveno večja cena nabojev(ne glede ali sam polniš ali ne). Tako da če misliš kdaj na praktično je vsekakor .357mag ki pol lahko streljaš .38s in greš relativno poceni skozi...

  6. #186
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat trazman je objavil: Pokaži objave
    ... Tako da če misliš kdaj na praktično je vsekakor .357mag ki pol lahko streljaš .38s in greš relativno poceni skozi...
    Še to napiši kako je z natančnostjo .38s streljano v .357!

  7. #187

    Privzeto

    V preciznem streljanju na 25 m ( SA :icon_smile: ), se najbolj obnese strelivo 38SPWC, z revolverjem v kalibru 38SP.

  8. #188
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat zlatorog je objavil: Pokaži objave
    MetalHack, najbolje da še jaz zapišem da so tudi nekatere polavtomatske pištole samo SA, pa gremo še en krog...
    Ne da samo napišeš, temveč da tudi to razložiš, da se še kdo kaj nauči!
    Bi bilo bolje, kot da vseznalci butate z glavo v zid in omalovažujete, če se je kdo narobe naučil. Verjetno mislite, da je potem tudi streljal s k sebi obrnjenim revolverjem.

    Praksa je praksa, teoretična obrazlaga te prakse in natančnejša razlaga delovanja pa je nekaj, kar zna koga izobraziti. Samo ne, kljub temu, da sem po napaki z zamenjanimi pojmi objavil prevod dela strokovne literature, ste samo še nabijali naprej. Nekateri z nadimkom super duper pa poleg tega še v sosednjem stavku napisali nasprotno trditev.

    Tako da če se ti da, razloži kako je z SA pri pištoli, lahko pa butaš z glavo naprej in vpiješ z megafonom skozi okno.

  9. #189
    MetalHack Guest

    Privzeto

    Citat karel je objavil: Pokaži objave
    V preciznem streljanju na 25 m ( SA :icon_smile: ), se najbolj obnese strelivo 38SPWC, z revolverjem v kalibru 38SP.
    Torej ne v revolverju kalibra .357?

  10. #190

    Privzeto

    Citat MetalHack je objavil: Pokaži objave
    "Torej ne v revolverju kalibra .357?"
    Ne!
    Pozabil sem še dodati dolžino cevi 6", ki je po večini pravilnikov zadnja možna dolžina.

Stran 19 od 24 PrvaPrva ... 9151617181920212223 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •