Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 31

Tema: Finske risanice

  1. #21

    Privzeto

    Živjo
    sej jst mam u bistvu tikka t3 tactical sam ni velike razlike med varmint, super varmint in tactical tud natančnost je pr useh prbližno enaka tako da nimaš kaj zgrešit ne z eno ne z drugo
    lp

  2. #22
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    denis jež
    če si res na 100m naredil s 5 streli grupo 7mm mora bit točno luknja v luknje,ne pa skoraj:icon_smile:
    ..pa še to, po čem sklepaš da je tikka boljša od sakota, sam ga imam, in si mi rahlo stopil na žulj

  3. #23

    Privzeto

    Ganges,če hočeš,ti pošljem članek,kaj piše srbski časopis "Kalibar",o teh dveh
    puškah!

  4. #24

    Privzeto

    Bi te lepo prosil, če je možno.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  5. #25

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    denis jež
    če si res na 100m naredil s 5 streli grupo 7mm mora bit točno luknja v luknje,ne pa skoraj:icon_smile:
    ..pa še to, po čem sklepaš da je tikka boljša od sakota, sam ga imam, in si mi rahlo stopil na žulj
    Živjo
    če ne veš se grupa meri od sredine zadetka in se ne meri premer zadetka ampak polmer,mislim da jaz nisem napisal da je tikka boljša od sakota je pa cenejša drugače pa je skoraj eno in isto če gledamo z vidika kvalitete, kar pa se tiče grupe zadetkov ti bom pa pokazal na srečanju na krki če se ga boš udeležil sam mislim da se ga skoraj zagotovo bom
    lep pozdrav
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  6. #26

    Privzeto

    Se pravi Ježek,da je premer "grupe" zadetkov 14mm,če te prav zastopim??!!

  7. #27

    Privzeto

    Živjo
    Premer grupe je okrog 7-8 mm, če naprimer ustreliš dva strela in se recimo pokrivata točno do sredine bi to bilo 7mm, če ustreliš 5 strelov in se ravno tako stikajo eden do drugega do sredine je to ravno tako 7mm sicer pa je težko izmeriti točno do mm zato je odstopanje 1mm. To sem se naučil od puškarja in od strelcev, ki se ukvarjajo s preciznim streljanjem. Še en primer bi vam rad pokazaj
    recimo,da ustrelite 2 strelamed katerima je 2 cm razlike, torej merimo od sredine zadetkov, naša grupacija je v tem primeru 2cm+ 0,35 cm(od enega zadetka)+ 0,35cm(od drugega zadetka) torej naša grupa meri 2,7 cm in ne 3,4 cm(v primeru če bi merili od zunanjih premerov zadetkov)
    To je moje mnenje, pa ne maram preveč pametovati,da ne bi kdo dobil vtisa da se delaqm pametnega, jaz vam povem kot mi je bilo meni obrazloženo.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  8. #28

    Privzeto


  9. #29

    Privzeto

    Živjo
    Kaj pa je tole a je razneslo zaklep?
    lp

  10. #30

    Privzeto

    Mislim, da je na vrsti Wolfi, da zadevo razišče.

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •