Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 26

Tema: Sabatti 12/12 -trap ali navadno?

  1. #11
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    hehe pero rabis kaj.Vem kako je in kake so "tarife" sem ucas treljal za mladinsko drzavno reprezentanco slovenije.Sicer so tam sami,"da nepovem kaki ne".Se da dobit kje ceneje kot po 0,16eur za komad.

  2. #12

    Privzeto

    Skom se jaz pogovarjam, z državnim reprezentantom.Uf kva sm pomemben.

  3. #13
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    ne ne ne ne bil ucas da nebo pomote.Potem no bi mogel se piko na i dat,so mi zacele hodit zenske po glavi ,in je slo use v p.m. Sedaj pa znova od zacetka.Pero a ti streljas lovsko ligo ali olimpiski trap ali oboje:icon_:

  4. #14

    Privzeto

    Prjatu, sam lovsko. Moje mišljenje je da izbereš eno in si z srcem v igri. Je pa tega toliko da ni pogojev da vse obdelaš.

  5. #15
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Pero ko si že rekel eno o Krki kako je že bilo tam?? Tinko Balinko tebi pa želim veliko uspeha z novo pridobitvijo. Pero pa ne samo da je najbolj glasen na tekmah tak je tudi po tekmah samo na krki pa ni bil
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #16

    Privzeto

    Evo sm že u rit,se je že veper oglasu, pa kaj ta človek nikoli ne spi.Ko sva že pri krki,izredno sem užival tako da sedaj ko je nekaj časa preteklo vem da ni bil rezultat prvotnega pomena.

  7. #17
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    EEEEEEEEEEEEEEEEEE to sem hotel slišati in od sedaj naprej imaš kar se tiče zbadanja okoli Krke pred mano MIR.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  8. #18

    Privzeto

    A kar tako se me pa neboš rešil. Tole zbadanje bova midva na še kakšni Krki rekla iz oči v oči, oz. iz cevi na goloba. Pa da boš vedel da komaj čakam.

  9. #19
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Vidim, da ste malo skrenili od debate Sabatti.
    Rekel bi samo, da sem s to puško zelo zadovoljen. Imam nekako lovski trap z enim prožilcem ter selektorjem katera igla prva proži, sicer je krajša cev kot klasični trap. Uporabljam jo za streljanje glinastih golobov, kjer sem dokaj uspešen z njo in pa seveda za lov, kajti puška mi zelo leži. Z njo nisem imel nikoli nobenih težav streljam vso pernato divjad, zajca, lisico... Uplenil sem celo že prašiča v pogonu z brenekom. Zlepa je ne bi zamenjal. Puško imam že dvanajst let.
    Še enkrat dokaz, da ni vse slabo, kar je poceni. Odvisno je tudi od očesa in kdo strelja. Skratka služi mi odlično.
    Vsem skupaj lep pozdrav in dober pogled!

  10. #20

    Privzeto

    Ali kdo ve,kje se da dobit ejektor za Sabattijevo šibrenico? Iz nekega čudnega vzroka () je namreč najbrž popustil material in je ejektor spodnje cevi razpadel na 2 dela. Za odgovore že vnaprej hvala.

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •