Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Izh-27em

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto Izh-27em

    Citat wolf1 je objavil:
    Ali ima kdo izkušnje s tem modelom puške?
    Ali je primerna za trap (polprofesionalno)?

    Sprašujem zaradi nabave?

    Hvala v naprej!!!
    Citat ben je objavil:
    Zelo dobra zadeva, kvaliteten izdelek, sicer estetsko ne najboljši ampak vzdržljiv in robusten proizvod. Za ta denar sigurno izvrstna izbira.
    Citat teohafy je objavil:
    Jaz imam pripombo na to traparco! Že nova ima "luft" med lesenimi deli in cevjo, kar vsaj mene zelo moti pri streljanju, sploh pri lovskem položaju. Drugače pa je vredu puška za 100 jurjev. Mogoče sem pa samo jaz naletel na slab kos :!: :?:
    Citat matt26 je objavil:
    Za taki dnar ne dobiš niti rabljene oz. zelo sklumpano puško. Sicer pri tej moraš vedeti da ni glih čisti trap ampak je jag trap. Lani ko sem nabavljal sem se zelo interesiral za ta model. Vendar sem kasneje kupil prav trap zadevo in mi ni žal res pa je da sem dal 200 jurjov. Sem pa tudi streljal z to puško in je kar zadovoljiva za ta dnar je odlična. Na koncu cevi ima luknje to je predvsem na strelišču moteče za druge strelce, ker izredno močno poči. Ma pa jo tudi en naš pripravnik. Sicer na pogled je daleč od traparc. Pač ruska robustnost, kar pa pomeni dolgoročnost in trpežnost!

    Pa lep pozdrav!
    Citat teohafy je objavil:
    Dobiš prav trap model tudi, je za okoli 100€ dražji.
    Citat kovci je objavil:
    Ali ima mogoče kdo od vas to puško in jo je že kdaj uporabil na lovu? Kakšne pripombe oz. graje/pohvale?

    V tej temi nisem do sedaj nič bolj podrobnega zasledil, zato to vprašanje!


    http://www.ancelj.si/default.cfm?Jez...&Znamka=Baikal
    Citat Rafa je objavil:
    Jaz mam IZH trap izvedbo pa se da prav fajn trofit. Jaz sem se race na razdaljo pobiral z njo tak da je fajn puska.
    http://lov.mojforum.si/lov-about22.html
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #2
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    168

    Privzeto

    Zanima me kje prodajao IZH 27 EM-1C MC (športna izvedba) in IZH 39 (trap izvedba).Če kdo ve, mi prosim sporočite na ZS.

    LP

  3. #3

    Privzeto

    Post je že star, puška pa še vedno ostaja. Zanima me, če se kaj več ve o tej puški oziroma, kaj je sedaj "na sceni" za podoben denar. Torej varianta 2/3 Trap, 1/3 Jagd in znosna cena

    hvala

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •