Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 35

Tema: Vložne cevi

  1. #11

    Privzeto

    Zaradi smodniških plinov iz krajše cevi v daljši.
    Čiščenje je skoraj nemogoče ker je vložna cev plavajoča (spredaj ni fiksirana).
    Če pa je vložna cev enake dolžine kot nosilna pa ima spredaj distančnik s katerim cev tudi pristrelimo.
    Ni treba posebej povedati, da plinov med obema cevema ni zato tudi čiščenje ni potrebno.

  2. #12
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    No a potem se da vložno cev brez prevelikih zapletov ponovno vpet ali ne?????

  3. #13

    Privzeto

    kolikor vem ne.

  4. #14
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Citat stjrp je objavil: Pokaži objave
    No a potem se da vložno cev brez prevelikih zapletov ponovno vpet ali ne?????
    Vložno cev lahko poljubnokrat vzameš ven in vstaviš nazaj (dobro, pretiravat tudi ni treba...), pri tem se lega zadetkov ne spremeni. Seveda pa mora biti vedno na istem mestu. Preverjeno!

  5. #15
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    Vložno cev lahko poljubnokrat vzameš ven in vstaviš nazaj (dobro, pretiravat tudi ni treba...), pri tem se lega zadetkov ne spremeni. Seveda pa mora biti vedno na istem mestu. Preverjeno!
    tako ja lahko uzames ven im not kadar pac zeliš in se lega zadetka nebo prestavla

  6. #16
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    No Drilling je že kaka dva meseca pri hiši in ko sem ga nesel k puškarju, da mi je naredil novo montažo sem ga poprašal tudi glede vložnih cevi, pa je rekel da daš v drilling lahko samo dolgo vložno cev, ker da kratkega vložka(npr za .22WMR) ne moreš uporabljat ker da se ga ne da nastrelit v takšni legi, da ne bi kroglica udarla ob steno šibrene cevi. Meni se zdi to malo čudno, zato sprašujem, če ima kdo izkušnje s temi kratkimi vložki v drillingu???

  7. #17

    Privzeto

    Imel kratko vložno cev za v driling - je nisem mogel nastreliti. Nikakor se ni dalo skombinirati točnega strela iz risane cevi in vložne cevi. Izstrelek se sicer ni dotikal oz. zaletel v steno cevi, ampak ni bil natančen. Z dolgimi vložnimi cevmi pa nimam izkušenj. Sedaj je driling brez, pa ravno tako služi svojemu namenu.

  8. #18
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Kolega je kupil kratko vložno cev za Sauer&Sohn kombinirano bokarico.Krieghoff 22.win.mag,cev je dolga 22 cm in za kaliber 16.
    Prezadovoljen,na 100 metrov dela skupino 3 cm

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Tudi jaz imam v drilingu kratko vložno Krighof, pa dela ko urca.
    Moj predlog je da zamenjaš puškarja.

  10. #20

    Privzeto

    Kaj pa cena Krighof cevi?

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •