Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 31 do 35 od 35

Tema: Vložne cevi

  1. #31

    Privzeto

    Citat lisac je objavil: Pokaži objave
    Jaz imam tudi 44cm vložno cev 22wmr pa mi z rws municijo trosi enako kot tebi Če pa streljam z belotom pa se da narediti grupa pod 2cm na 100m, tako da izgleda da moji RWS ne odgovarja.
    Zanimivo. To imaš sploh srečo, ker je S&B cca 3x cenejši od RWS. Jaz sem testiral bolj na hitro RWS, S&B in winchester.Zdaj sem zamenjal optiko, pa bom ponovil test in potem objavil.

  2. #32

    Privzeto

    Bilo je strelivo Hornady 22 hornet match sp 45 grs

  3. #33
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Jaz sem stestiral kar veliko streliva 22 mag in zanimivo, da se je tudi meni S&B izkazalo kot zelo natančno, vendar šibkeje polnjeno od drugih. Kot natančno štejem pod 15 mm/100m. Natančen je bil tudi RWS in Hornady, medtem ko je bil Winchester obupen.
    Slaba stran tega kalibra, je v tem, ker nabojev ne moreš ponovno polniti in moraš vzeti tisto, kar pride iz tovarne. Če bi bolj natančno polnili, bi bili tudi ti naboji zelo natančni.
    Poskusil sem tudi s ponovnim polnjenjem in zadevo (začasno) opustil.

  4. #34

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    Jaz sem stestiral kar veliko streliva 22 mag in zanimivo, da se je tudi meni S&B izkazalo kot zelo natančno, vendar šibkeje polnjeno od drugih. Kot natančno štejem pod 15 mm/100m. Natančen je bil tudi RWS in Hornady, medtem ko je bil Winchester obupen.
    Slaba stran tega kalibra, je v tem, ker nabojev ne moreš ponovno polniti in moraš vzeti tisto, kar pride iz tovarne. Če bi bolj natančno polnili, bi bili tudi ti naboji zelo natančni.
    Poskusil sem tudi s ponovnim polnjenjem in zadevo (začasno) opustil.
    To si imel puško repetirko v tem kalibru, ne vložne cevi, kajne? A to si testiral tudi tole najnovejše Hornady V-max strelivo, ki ga hvalijo kot izredno natančno? https://www.hornady.com/ammunition/r...30-gr-v-max#!/

  5. #35
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Imam oboje:
    puško ČZ 455 - veš od kje
    in vložno cev Krieghof, 44 cm v drilingu

    Naboji so prav ti, s 30 gn kroglo, polnil pa sem jih tudi s 35 gn v-max.

Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •