Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 35

Tema: Vložne cevi

  1. #21
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    v naših malih oglasih sta se dve prodajali po 150 €,eno je kupil kolega

  2. #22
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Citat mišica je objavil: Pokaži objave
    Tudi jaz imam v drilingu kratko vložno Krighof, pa dela ko urca.

    A maš potem tisti uložek ki je cca 25cm dolg??? V katerem kalibru pa??

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Ja tistega ja 22WMR.

  4. #24
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Hvala, sem že dal med male oglase, če se bo dobil kakšen ponudnik

  5. #25
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto

    A držijo trditve nekaterih, da vložna cev , ki ne sega čez celotno dolžino nosilne cevi, poškoduje notranjost te cevi. Zaradi ognjenega plamena, ki zagori ob vsakem strelu naj bi imelo učinek primerljiv z varjenjem nosilne cevi na notranji strani. Kakšne izkušnje imate okoli tega?
    Lp.

  6. #26

    Privzeto

    O tem smo se že krepko razpisali - je bilo kar hudo.
    Logično je, da so usedline plinov iz kratke cevi nalagajo na daljšo in je treba očistiti. Razšli smo se pri vprašanju ali lahko vložno cev odstranimo in ponovno vstavimo in je še vedno točna.

  7. #27

    Privzeto Natančnost .22 Hornet vložne cevi

    Zanimajo me praktične izkušnje tistih, ki imate/ste imeli v uporabi vložno cev v kalibru .22 Hornet v polni dolžini v šibreni cevi. Predvsem natančnost in uporabnost pri razdaljah nad 100m. Angleško govoreče forume sem že pregledal in glede samega kalibra ni večjih dilem, vendar so drillingi in bokarice bolj nemško govoreča domena. Trenutno imam 44cm vložno cev v .22mag in z RWS strelivom na 100m delam cca 5-6 cm grupe. Zanima me, če bi v praksi šlo z .22 Hornet vložno cevjo na 150m realno pričakovati 4-5cm grupe?

  8. #28

    Privzeto vložne cevi

    Bom povedal iz prakse - imel sem tako vložno cev in sicer v kombinirani puški, ki ima šibreno cev brez naprožila. Zadetki na 150 m brez problema v 3 cm -ski krog, vendar z veliko truda zaradi trdega sprožilca. Vložne cevi se najbolj obnesejo v drilingih ali pa v kombinirkah,kjer lahko za eno ali drugo cev uporabiš naprožilo /kombinirke z preklopom/

  9. #29

    Privzeto

    Citat ravnohrib je objavil: Pokaži objave
    Zanimajo me praktične izkušnje tistih, ki imate/ste imeli v uporabi vložno cev v kalibru .22 Hornet v polni dolžini v šibreni cevi. Predvsem natančnost in uporabnost pri razdaljah nad 100m. Angleško govoreče forume sem že pregledal in glede samega kalibra ni večjih dilem, vendar so drillingi in bokarice bolj nemško govoreča domena. Trenutno imam 44cm vložno cev v .22mag in z RWS strelivom na 100m delam cca 5-6 cm grupe. Zanima me, če bi v praksi šlo z .22 Hornet vložno cevjo na 150m realno pričakovati 4-5cm grupe?
    Jaz imam tudi 44cm vložno cev 22wmr pa mi z rws municijo trosi enako kot tebi Če pa streljam z belotom pa se da narediti grupa pod 2cm na 100m, tako da izgleda da moji RWS ne odgovarja.

  10. #30

    Privzeto

    Citat karo40 je objavil: Pokaži objave
    Bom povedal iz prakse - imel sem tako vložno cev in sicer v kombinirani puški, ki ima šibreno cev brez naprožila. Zadetki na 150 m brez problema v 3 cm -ski krog, vendar z veliko truda zaradi trdega sprožilca. Vložne cevi se najbolj obnesejo v drilingih ali pa v kombinirkah,kjer lahko za eno ali drugo cev uporabiš naprožilo /kombinirke z preklopom/
    Impresivno in interesantno. Imam driling z naprožilom. To je bilo tovarniško strelivo?

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •