Stran 2 od 10 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 93

Tema: Idealke

  1. #11

    Privzeto

    Kje si kupil?
    Kaliber?
    Koliko zadeva rukne v primerjavi z Brenneke od npr. Fiocchi ali Rottweil?

  2. #12

    Privzeto

    ja od rws so 5 evrov za 5 komadov!

  3. #13

    Privzeto

    Ja ostale firme nabojev so od 1 eur naprej.Ma firme zaradi admina nesmem objavt,če pa kdo rabi mi naj pa pošlje na zs pa bom povedal.

  4. #14

    Privzeto

    Evo spletna stran od turške firme (www.yavasclar.com).Promocijski filmček,kaže da turčini niso čist zahajo.
    www.yavascalar.com/av_download_2.htm

  5. #15
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Je kdo že videl to čudo v živo?

    kolega mi je poslal sliko tega čudesa.... Mogoče kdo s kakimi izkušnjami?
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  6. #16

    Privzeto

    Več podatkov imaš na ddupleks.lt.
    Izdelk je Litvanski, s tem pa streljo praktično vse. Bi ga veljalo poizkusit pa naših pujsih. Glede na teste ne morebiti slab

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Jazbec na naših kot na slovenskih al na naših kot na pujsih iz naše LD? Ti ga zvohaj jaz ga pa s tako na dlako položim! No mogoče pa letos kak naleti name...nikoli ne veš...leto je še dolgo...bom pa nabavil škatlo tega čuda da vidim kako tole deluje, predvsem sem bral da je super natančen ta naboj!
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Brakir je objavil: Pokaži objave
    Jazbec na naših kot na slovenskih al na naših kot na pujsih iz naše LD? Ti ga zvohaj jaz ga pa s tako na dlako položim! No mogoče pa letos kak naleti name...nikoli ne veš...leto je še dolgo...bom pa nabavil škatlo tega čuda da vidim kako tole deluje, predvsem sem bral da je super natančen ta naboj!
    Kje boš pa nabavil? Tudi mene zanima in bi sprobal tole reč, sem že pred letom gledal predstavitvene filemčke teh idealk.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    A se te idealke lahko strela s šrotarco z menjalnimi čoki (oz. a so podkaliberske?)?
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  10. #20
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    Citat Kolovski je objavil: Pokaži objave
    A se te idealke lahko strela s šrotarco z menjalnimi čoki (oz. a so podkaliberske?)?
    podkaliberske streljas z 12kalibrom samo da je risana cev predvsem nemci prakticirjajo to saj na 100m pujsa podres kot za salo pa se zelo natancne so.Te ideale kot jih imate na sliki izhajajo iz vojaske rabe stem da so vojake se polnjene z eksplozivom.mislim pa da jih v sloveniji nebos dobil.Morem pa povedat da sem jih ze uporabljal in jih testiral.So izredno natancne sam nevem kako bos na 100m zadel samo z muho na svoji sibrovki.Pri kaki kombinirki pa pride do prevolkega odstopanja med kroglo in idealko.To je cista vojaska zadeva tako da za lov nepride v postev.za podkalibersko pa si mores kupit sibrovko z risano cevjo pa je spet dodaten strosek.tak da klasicna je cisto dovolj.

Stran 2 od 10 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •