Stran 9 od 12 PrvaPrva ... 56789101112 ZadnjiZadnji
Rezultati 81 do 90 od 113

Tema: Repetirka ali kombinirka?

  1. #81

    Privzeto

    Citat kuje je objavil: Pokaži objave
    Saj obstajajo dobre puške(repetirke) v inox izvedbah s sintetičnim kopitom.Pa se ni potrebno sekirat,da boš kam z njo udaril.Samo funkcionalnosti daš prednost pred tradicijo!!!
    Se strinjam.
    V kraljestvu Zlatoroga

  2. #82

    Privzeto

    Kakor komu paše...

  3. #83
    Član od
    Sep 2009
    Lokacija
    gornji grad
    Prispevki
    145

    Privzeto

    [QUOTE=krduš;49950]Eni hvalite kombinirke drugi karabin, vbistvu pa hvalite tisto ki Vam osebno bolj leži v rami in v katero bolj zaupate


    Zato, kdor misli malo več kot deset nedelj v letu lovit, naj si raje kupi novo kvalitetno orožje in optiko skupaj s kvalitetno montažo

    se takoj podpišem jaz sm isto kot piše deerhunter za prvo puško dal cca 3000 eur pa jo mam še dans za čakanje,brakade piršanje vsak dan jo sabo po avtu valjam morm pa priznat da očistil je nisem pa še nikdar razn swarovca da se čez vidi skratka je gver za vse pa mi ni žal da sm kupu gver ki je kvaliteten in se nanjga zanesem in vem kaj imam!

  4. #84
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    SAKO-ko veš kaj imaš:) ane vlcergg

  5. #85
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    gorenska
    Prispevki
    216

    Privzeto

    [QUOTE=vlcergg;50011]
    Citat krduš je objavil: Pokaži objave
    Eni hvalite kombinirke drugi karabin, vbistvu pa hvalite tisto ki Vam osebno bolj leži v rami in v katero bolj zaupate


    Zato, kdor misli malo več kot deset nedelj v letu lovit, naj si raje kupi novo kvalitetno orožje in optiko skupaj s kvalitetno montažo

    se takoj podpišem jaz sm isto kot piše deerhunter za prvo puško dal cca 3000 eur pa jo mam še dans za čakanje,brakade piršanje vsak dan jo sabo po avtu valjam morm pa priznat da očistil je nisem pa še nikdar razn swarovca da se čez vidi skratka je gver za vse pa mi ni žal da sm kupu gver ki je kvaliteten in se nanjga zanesem in vem kaj imam!
    ja potem jo pa res merkaš da jo tko redno čistiš

  6. #86
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat vlcergg je objavil: Pokaži objave
    ... morm pa priznat da očistil je nisem pa še nikdar ...
    In si prepričan, da imaš sedaj najbolj možno točnost?
    Brez pravilnega utekanja nove cevi, ki zahteva kar nekaj čiščenja in brez nadaljnega rednega čiščenja. To kar si s tem odnosom puški naredil, bo z dobrim dosegal kdo drug s vsaj pol cenejšo puško.

  7. #87
    Član od
    Sep 2009
    Lokacija
    gornji grad
    Prispevki
    145

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    SAKO-ko veš kaj imaš:) ane vlcergg
    pa še kako res je!!!3X hura za fince

  8. #88
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    126

    Privzeto

    Tako, po parih letih lova s karabinom sem se odločil, da si omislim še kombinirko in nekako se nagibam k odločitvi, da bi raje kupil novo kot pa kakšno rabljeno.
    Izbor sem nekako omejil na dve: Sabatti Luxus in pa Češko 802. Nekaj sem že prebiral o Sabattiju in opazil, da ga eni hvalijo, drugi spet ne. Ga je mogoče še kdo kupil ali pa kaj slišal o njem? Doma ima oče Sabattijevo šibrenico in dela brez problema, je pa res, da je solovcu enaka šibrenica povzročala težave, najbrž zaradi uporabe neustreznih nabojev(beri semi magnum), a vendar je težko reči.
    Ravno zato me zanimajo še dodatna mnenja - tudi o "novem čehu".

  9. #89

    Privzeto

    Definitivno čeh. Drugače pa malo poglej po raznih internetnih trgovinah z rabljeno robo,za male dnarce lahko dobiš zelo kvalitetna nemško-avstrijska krepelca....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #90
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Citat dolgin je objavil: Pokaži objave
    Definitivno čeh. Drugače pa malo poglej po raznih internetnih trgovinah z rabljeno robo,za male dnarce lahko dobiš zelo kvalitetna nemško-avstrijska krepelca....
    Se strinjam z Dolginom.

Stran 9 od 12 PrvaPrva ... 56789101112 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •