Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 19 od 19

Tema: Šibrenice Zafer

  1. #11
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Prskač je objavil: Pokaži objave
    ... Kaj pa ruske puške za lov in golobe? Kaj bi prišlo bolj v poštev Tozova ali Baikalova?
    Posedujem dve Baikalki. Kupljene rabljene. Naveznjeno v cal 16 in priveznjeno v kal 12. (bemtiš a sem to prow napisal?) Obe sta odlični delovni puški. Tudi vsi drugi lovci, s katerimi se srečujem, ju hvalijo. Trpežni, vzdržljivi, dobro izdelani, nobenega šklepetanja, zračnosti ali kakršnih koli težav. Čiščenje enkrat na leto, če se ti ravno ljubi (kromirane cevi), neobčutljivi na vremenske neprilike. In ceneni. Veliko muzike za ta denar. 12 tko prodajam, ker mi ta oblika ne leži, kljub temu, da sem ugotovil v praksi, da puška je točna, jaz pa šlampast za merit. 16tka se bo izkazala letos tako jeseni na golobe kot na lovih. Upam.
    Tako da ti po nekaj lastnih izkušnjah in opisih kar nekaj drugih lovcev, med njimi večina strelcev, Baikal lahko le priporočim.

  2. #12

    Privzeto

    FN - Browning izdeluje tudi zelo dobre trap puške in tudi ostale šibrenice.

  3. #13

    Privzeto

    Najbrž se bom odločil za Bajkal 12 naveznene cevi, drugače pa sem do sedaj uporabljal CZ 12 priveznjene cevi. Kaj pa TOZ? A je nima Zverina za perje?

  4. #14

    Privzeto

    TOZ na enega petelina rada proži oba naboja,tako da ni ravno ne vem kaj.

    lp

  5. #15

    Privzeto

    TOZ se mi obnese super (tudi po nekaj tisoč trap nabojih in štirih sezonah lova)

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto

    Citat jvpv je objavil: Pokaži objave
    TOZ se mi obnese super (tudi po nekaj tisoč trap nabojih in štirih sezonah lova)
    Enakega mnenja kot JVPV, par jurjev trap nabojev in še vedno nič....

    LP
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #17

    Privzeto

    Wolfi ti pa vem ,da svojo malho hvališ,zadnjič si jambrov ko hudič, kako se ti slabo odpira al zapira ,da moraš drugo kupit,sedaj pa hvališ, bodi realen saj je vprašal za mnenje.

  8. #18

    Privzeto

    Potem lahko sklepam, da je Baikal boljši od TOZ-a, kajne?

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto

    Citat zajec je objavil: Pokaži objave
    Wolfi ti pa vem ,da svojo malho hvališ,zadnjič si jambrov ko hudič, kako se ti slabo odpira al zapira ,da moraš drugo kupit,sedaj pa hvališ, bodi realen saj je vprašal za mnenje.
    Sej se mora kaj pokvarit pri 20.000 kosov popokanih patronov, da bi delala večno bi bilo čudo, takoj še eno kupit hehe....

    Pa še enkrat toliko jih bo popokala 100%.

    Sem streljal tudi z Baikalom ampak mi je TOZ boljši, lepše leži
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •