Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 19

Tema: Šibrenice Zafer

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto Šibrenice Zafer

    .243 Win. je napisal/a:
    Zanima me kaj menite o šibrenici turške izdelave zafer 12/76 ?
    zober je napisal/a:
    A je to mogoče
    turška?
    .243 Win. je napisal/a:
    Da to je turška puška. Prodaja jo Koptex ( reklama je v decemberskem lovcu ). Ima 5 menjalnih čokov, en petelin ter možnost izbire katera cev sproži najprej.
    .243 Win. je napisal/a:
    Da to je turška puška. Prodaja jo Koptex ( reklama je v decemberskem lovcu ). Ima 5 menjalnih čokov, en petelin ter možnost izbire katera cev sproži najprej.
    z
    ivecmato je napisal/a:
    ŽIVIJO!
    VIDEL SEM IZDELEK U ŽIVO, NA PRVI POGLED NI VIDETI NAPAČNA.
    PUŠKA JE LAHKA IN DOBRO PADE NA RAMO.
    http://lov.mojforum.si/lov-about588.html
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #2

    Privzeto Zafer šibrenica 12/12

    Živjo!

    A mi lahko kdo malo svetuje glede Zafer šibrenice... Uporabljal jo bi za lov in golobe. Če jo kdo ima bi bil vesel, če bi napisal o njej kaj več, kako se kaj obnese? Razmišljal sem pa tudi o Toz in Bajkal šibrenicah namen uporabe bi bil isti. Kaj mi priporočate?

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Lep pozdrav Prkač.... po mojih izkušnjah na golbe in pa za lov: za lov še nekako, za golbe je pa "šklepet"....če hočeš rajši kupi rabljeno Sabatti, če si pa malo bolj pri € pa rabljeo Bereto iz Italije seveda....ker to ni puška narejena za "kilometrino".... jo imata dva kolega iz naše LD.... enemu je po cirka 500 šusih počla igla na lovskm izpitu, drugi ma pa več "lufta" po dobrih 1000 kot jaz na boroveljkio 16/16..... jaz bi raje vzel rusa....

  4. #4

    Privzeto

    Brakir ti svetuje sabati,kar ni najboljša rešitev,okoli vzdržlivosti vsekakor rus!

  5. #5
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Zafer

    Lp!

    Lepa za pogledat, to je pa tudi vse. Za isto ceno Baikal, zakon!!! Drugače Bereta, samo je draga kot hudir in če misliš imeti šibernico nekako zato kot jo imam jaz je Baikal čist dober.

    Lovski zdarvo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  6. #6

    Privzeto

    Kaj pa FN?

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    11

    Privzeto

    Živjo!!
    Z Zafer šibernico jagam dve leti, nimam pripomb.

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Za jago ne rečem, definitivno pa to ni golobarca.... samo proženje je hudoo trdo, jaz osebno z njo na golobe ne morem streljat.... se da sam to ni to.... men je kolega rekel takole: "Veš kakšna je razlika med Zaferco in Trabantom"? ne sm mu odgovoril pa je nadaljeval: "s Trabantom se usaj peleš lahko...." pač ne rečem kdor bo imel za jago pa da ne bo preveč na fazanih, račkah pa tko....čist ok zadeva bi pa vseeno priporočil raje rusa ali pa italijanko....

  9. #9

    Privzeto

    Hvala vsem za odgovore. Danes sem jo imel v rokah tole Zafer. Lepa puška, mi je všeč samo v primerjavi s Sabattijevo se zapira precej trdo in nima montiranih gajk, ki pridejo cca. 20 eur. Sabattijeva za isti denar pa nima menjalnih čokov, Zaferjeva jih ima pet. Kaj pa ruske puške za lov in golobe? Kaj bi prišlo bolj v poštev Tozova ali Baikalova?

  10. #10

    Privzeto

    Franci kaj si mislil z FN-jem?

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •