Stran 56 od 73 PrvaPrva ... 64652535455565758596066 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 551 do 560 od 725

Tema: 308 win.

  1. #551

    Privzeto

    Citat Robert91922 je objavil: Pokaži objave
    Kje pa je slika te tarče? Ni bila priložena, ali meni kaj ne dela na računalniku?
    Jo ostali vidite?
    Ni, ni. Muca papala.
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #552
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto



    Se opravičujem, sedaj je pa tudi slikica. ;) Če ne bi bila tema o .308 win bi objavil še kako ista puška deluje z novo cevjo v kalibru 6.5x47 Lapua in s 10g Mega kroglami.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  3. #553
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Prejšnji teden je svak streljal košuto, zadel jo je čez zadnji kolk in evo 11,9g je prebila le do črevesja. Košuta je pobegnila pribl 500m krvi ni bilo...

  4. #554

    Privzeto

    Res ne vem Tomaž, kaj hočeš povedati. Da draga krogla ni opravila dela ali, da je kaliber zanič. Saj je skoraj srce zadel. Le 1,2m bolj zadaj.

  5. #555

    Privzeto


  6. #556
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Tomaž Ražman je objavil: Pokaži objave
    Prejšnji teden je svak streljal košuto, zadel jo je čez zadnji kolk in evo 11,9g je prebila le do črevesja. Košuta je pobegnila pribl 500m krvi ni bilo...
    Praktično jo je v rit vstrelil. Nič ni narobe s kalibrom in kroglo.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  7. #557
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Povedat sem hotel, da je svak prejšnji teden z evo 11,9g streljal košuto in jo zadel v kolk, krogla je prebila do črevesja. Pobegnila je cca500m, krvi ni bilo...

  8. #558
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Ne kretiziram ne kugle ne kalibra, samo kot zanimivost... Brez psa košute ne bi našel...

  9. #559

    Privzeto

    Citat Tomaž Ražman je objavil: Pokaži objave
    Ne kretiziram ne kugle ne kalibra, samo kot zanimivost... Brez psa košute ne bi našel...
    Še ni krogle niti lovskega kalibra z katerim se ne da zastreliti. To bi lahko že prvič napisal.

  10. #560
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Question Katero strelivo ali kroglo za 308?

    V 308 sem naročil menjalno cev za R8. Za 9,3x62 sem se (tudi s pomočjo kolegov) lažje odločil za kroglo in njeno polnjenje, v poplavi municije za 308 pa je to veliko težje.

    Sprašujem vas, katere krogle oz. serijsko municijo uporabljate, kakšni so rezultati na divjadi in tarči.

    Na tem in drugih forumih sem zasledil, da zelo hvalijo Nosler Accubond in Hornady Interbond od monolitnih pa Hornady Superformance GMX, Barnes TTSX in v zadnjem času LOS (predvsem Alojz :) ).

    Ali je kdo poskusil s Federal Power-Shok in Remington Core-Lokt municijo?

    Preferirate lažje 150-165gr ali težje do 180gr krogle?

    Mogoče je bilo od tega že kje kaj napisanega, pa mi je ušlo, zato se ne jezite preveč...

Stran 56 od 73 PrvaPrva ... 64652535455565758596066 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •