Stran 3 od 73 PrvaPrva 12345671353 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 725

Tema: 308 win.

  1. #21

    Privzeto

    Citat zlatorog je objavil: Pokaži objave
    A kdo uporablja S&B SPCE 9,7g v cal. 308 Win. in kako se mu obnese. LP
    jaz uporabljam to municijo... do zdaj še brez graje...

    lp

  2. #22
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Js sem jo mel, grupo na 100m sem imel 2cm, po divjadi pa z njo nisem streljal.
    Drugače pa naj bi ta krogla bila namenjena lažji divjadi(seveda pa ob dobrem zadetku tudi jelen pade). Gre za mehkejšo kroglo. Drugače pa to vrsto krogle kolegi uporabljajo v kalibrih 7x57r in 7x65r, streljajo pa z njo le srnjad in pravijo da srnjad s to kroglo dobro pade.

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto Spce

    To je super krogla za vso visoko divjad. Srnjad pada v ognju, ravno tako jelen, izjemoma naredi le nekaj deset metrov. Tej krogli lahko rečem le "kapo dol"

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    mprimoz, koliko jelenov si pa uplenil z spce-jem in s tem kalibrom?

  5. #25

    Privzeto

    jaz uporabljam 308WIN v kalibru 9.7g-RWS kegel spitzh-pri 51cm dolgi cevi-preciznost odlična-na 100m dela deteljico,pred nekaj dnevi z njo uplenil prašiča na cc.150m-prašič padel 20m od nastrela-ni bilo podplutb strel za plečko.
    LP
    Last edited by gamsletnik; 27. August 2008 at 10:03.

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto Spce

    RWS, nisem rekel s tem kalibrom ampak sem povedal le mnenje o SPCE krogli, s katero je oče v kalibru 7x57r uplenil 7 jelenov, jaz pa v kalibru 7x65r enega in od vseh teh ni nobeden napravil več kot 50-60m. SPCE je zame super krogla

  7. #27
    Član od
    Jul 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    128

    Privzeto

    7 jelenov?
    Pa kje vi živite???

  8. #28
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    V jelenovi deželi :icon_:

  9. #29

    Privzeto

    Pozdravljeni,

    mene pa zanima katera municaja v cal. 308 po vaših izkušnjah "slavi" kot natančna?

    lp

  10. #30

    Privzeto

    Če maš namen tekmovati,potem ti priporočam Norma Jaktmatch,sicer vprašanje če jo še kje majo,ker je sedaj v proizvajanjih predvsem Diamond line municija,ki pa tudi ni slaba!
    Lahko pa poizkusiš kakšno reč od Lapue! Je tudi blazno precizna municija! Odvisno kaj bo pasalo puški!

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 3 od 73 PrvaPrva 12345671353 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •