Stran 19 od 73 PrvaPrva ... 91516171819202122232969 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 181 do 190 od 725

Tema: 308 win.

  1. #181

    Privzeto

    In spet nadeljevanje ........ hehe

  2. #182
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Z moje strani ....konec.

  3. #183
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    RWS, katere rws krogle si probal?

  4. #184
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    kegelspitz, doppelkern in h-mantel.

  5. #185
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat racak je objavil: Pokaži objave
    Ko tukaj berem razne poste o kroglah, potem gledam razne slike od izstreljenih in deforminarnih kroglah. Nato še razne komentarje, kako kakšna krogla dela na divjadi.................osebno mislim, da je čisto lajično, morda tudi brezvezno pisanje.......ve se, kdaj se lahko da ocena za neko kroglo, saj jo že povečini testirajo v sami tovarni. Vsi skupaj na tem forumu, če bi uporabljali samo dotično kroglo, pa nebi mogli podati enega strokovnega mnenja .

    Zato je že čas, da bi enkrat končali z tem laičnim pisanjem eno in istih in bi pri raznih vprašanjih dobili strokovne odgovore. Ker pri spremljanju tega foruma, manjka zopet ponavljam, strokovnosti vsaj pri nekaterih zadevah.

    lp racak
    ....Če bi pa vsi mogl pisat neke strokovne zadeve,kot sem iz tvojega posta uspel razbrat,pol je pa tak najbolš tale forum zapret,pa bo..

    Al pa drug predlog,nam nestrokovnjakom-lajikom,odvzeti možnost komentiranja ,objavljanja slik,osebnih mnenj,...da bo forum zgledau strokovn.
    ----upam racak,da si me razumel----
    Tukaj pri 308,je res tema mal zasmetena..

    Ampak če se vrnemo na temo iz lajičnega vidika -.308 win je zakon

    LP
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  6. #186
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    ...potem takem,kot sem napisal...mi mladi lovci (po stažu misleč) sploh nebi smel napisat besede u tem forumu,ker bi s tem podajali le osebna mnenja,ki so pa po tvojih besedah neizkušena!??

    Mogoče smo pa res..povem pa neki,marsikaterega starejšega lovca učasih prekosimo (pa ni slabo mišleno) ...ali se motim??

    Glede 308win je pa zakon,pa če ga uporablam sam od včer-zame je ,ko pa nebomo smel pisat več osebnih mnenj, je pa najbolš spremenit naslov foruma....---forum za puškarje,strokovnjake lovstva,...

    .308 win
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  7. #187
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat andrej win je objavil: Pokaži objave
    ...... ,ko pa nebomo smel pisat več osebnih mnenj, je pa najbolš spremenit naslov foruma....---forum za puškarje,strokovnjake lovstva,...
    In tega pač ne bomo naredili! Kajti tudi med "strokovnjaki" niso vsi strokovnjaki in jih marsikateri laik nese. Zato tu ostajamo pač na poljudni debati in z veseljem sprejemamo tudi informacije od strokovnjakov. Komur pa nivo ni zadosten, svet interneta je širok ....

    Sedaj pa naprej v skladu s temo prosim! Naslov je 308 Win.

    admin

  8. #188

    Privzeto

    Toplo vodo so ja že zdavno odkrili, samo še vseeno 90% ljudi ne razume na principo česa kroži, zato ne more vsak centralne delat. Tu se strinjam.

    Samo, se pa ob pogovarjanju in izmenjavi mnenj na laični način navadno ljudje najprej naučijo in strvar razumejo.
    Sam sem se iz tega pisanja naučil nove stvari za katere bi moral kr nekaj literature prebrat, da bi izločo jedro od oreha.
    Podal sem pa le svoje laično mnenje, katerega sem pridobil z poslušanjem starejših, nekaj tudi od učenja starejšega puškarja. Sam imam dosti orožja ravno zaradi svoje neumne glave, če bi ga še enkrat nabavlo bi imel pol manj orožja in s tem pol manj stroškov.
    Veliko stvari sem se naučil sam in uglavnem vem da moraš svoje orodje poznat če hočeš z njim delat.
    S podajanjem svojega mnenja pa sem največkrat izval, da so se drugi raspisali podal sem ga pa tudi na podlagi napisanih stvari na tem forumu.
    Z reakcijo določenih pa se vidi, da ko stopiš mački na rep le ta zacvili.

    V nekakšno zahvalo forumu za te pridobljene informacije pa sem tudi nekaj prispeval za njegovo promocijo v Gornji Radgoni.


    Lovski zdravo

  9. #189
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Mačka še kar cvili... Vsi kalibri so prva liga ampak 308win je zakon!

  10. #190
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat jež je objavil: Pokaži objave
    Mačka še kar cvili... Vsi kalibri so prva liga ampak 308win je zakon!
    Upam ,da glede telih vaših mačjih cviležeu de merite name???!!! zellloooo

    ...še vroča žerjauca se hitro užge..

    Strokovno nadaljujte s temo iz naslova,mislim da je bolj pametno,kot pa take provokacije
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

Stran 19 od 73 PrvaPrva ... 91516171819202122232969 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •