Stran 28 od 73 PrvaPrva ... 1824252627282930313238 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 271 do 280 od 725

Tema: 308 win.

  1. #271

    Privzeto

    Potem uzemi Barnes TSX,ali pa Impala,to prebije zagotovo.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  2. #272

    Privzeto

    Citat pumpa je objavil: Pokaži objave
    ko boš sprobal tudi katero drugo potem hvali tisto ki je boljša ne pa tisto ki je prva.
    RWS EVO se lahko kosa s katero od RWS-ovih krogel, ostalimi pa ne,ker je super krogla,čeh itak takoj odpade,norma(prvič je manj polnjeno in manj natančno,vsaj kar je lovskih krogel,ni niti ena tako natančna kot EVO),Sako tudi odpade po natančnosti,o raznih igmanih ni za zgubljati besed, tako da ostane samo še RWS.
    Še eno iz prakse,včeraj sem testiral novo prelamačo,merkel suhl 30-06. Norma Jakt match grupa 3 zadetkov 8cm(katastrofa) na trenutke sem že pomislil da puška ne bo streljala,Selier bellot grupa 9cm,RWS Evolution grupa zadetkov pod 2 cm.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  3. #273

    Privzeto

    Kvaliteta je kvaliteta, in to je RWS, tle ni debate. Čeprav Norma Jakt Match meni nese v 2cm.

  4. #274

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Ali mi je kdo od članov foruma pripravljen proti plačilu nafilati eno serijo (100 kom) nabojev za omenjeni kaliber. Kontakt na zs.
    Opozarjam vse, naj ČE OSEBE RES NE poznajo, tega NE DELAJO, ker je to kaznivo dejanje. Tudi če imate tisti izpit opravljen, je dovoljeno polniti naboje SAMO ZA LASTNO UPORABO. Pri vseh xxxxxx ki se dobijo po forumih (beri "xxxxxx"), jaz tega ne bi delal.


    xxxxx by admin
    Last edited by ZR7; 13. October 2009 at 12:14.

  5. #275
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Citat denis jež je objavil: Pokaži objave
    RWS EVO se lahko kosa s katero od RWS-ovih krogel, ostalimi pa ne,ker je super krogla,čeh itak takoj odpade,norma(prvič je manj polnjeno in manj natančno,vsaj kar je lovskih krogel,ni niti ena tako natančna kot EVO),Sako tudi odpade po natančnosti,o raznih igmanih ni za zgubljati besed, tako da ostane samo še RWS.
    Še eno iz prakse,včeraj sem testiral novo prelamačo,merkel suhl 30-06. Norma Jakt match grupa 3 zadetkov 8cm(katastrofa) na trenutke sem že pomislil da puška ne bo streljala,Selier bellot grupa 9cm,RWS Evolution grupa zadetkov pod 2 cm.
    lp
    Do takrat, ko je pršu na vrsto RWS, si ga verjetn že kak štemperle spil, pa so se rokce nehale trest :)

  6. #276
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Danes sem se odločil za strel na mladiča s kroglo Target od proizjalca Geco. Mladič je namreč tehtal 5.5kg (z glavo in nogami) in ni kazal niti malo znakov, da se bo prebarval. Res je tudi, da sem si mislil, da ta 11g Target krogla ni nič drugage kot nekdanji T-mantel od Geco-ta in da tako ne bo nič narobe.


    Pa žal temu ni tako. Mladič je imel toliko podpludb, na vrh vsega pa je imel še izstrelno rano premera kakih 10cm. V glavnem groza od krogle, tako da res ni za drugage kot za lisice streljat.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  7. #277
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto

    Citat De_Tomaso je objavil: Pokaži objave
    Danes sem se odločil za strel na mladiča s kroglo Target od proizjalca Geco. Mladič je namreč tehtal 5.5kg (z glavo in nogami) in ni kazal niti malo znakov, da se bo prebarval. Res je tudi, da sem si mislil, da ta 11g Target krogla ni nič drugage kot nekdanji T-mantel od Geco-ta in da tako ne bo nič narobe.


    Pa žal temu ni tako. Mladič je imel toliko podpludb, na vrh vsega pa je imel še izstrelno rano premera kakih 10cm. V glavnem groza od krogle, tako da res ni za drugage kot za lisice streljat.
    Jas sem sprobal v enem drugem kalibru Geco Target, dela tako škodo, da kar res ni. Ampak, velika divjad ti ne bo šla nikmor....
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #278
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Mah, jaz jo samo za lisice uporabljam. Predvsem zaradi tega, ker je v moji puški ta municija glede na ceno neverjetno natančna.

    Za srnjad sem pa danes izjemoma poskusil, ker sem pač ocenil, da je ta mladič res primeren za odstrel. Od danes naprej pa ne streljam več ničesar, kar kasneje pride na mizo s to kroglo.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

  9. #279

    Privzeto

    Vsi GECO naboji imajo enako kroglo, najsi j eto target ali lovski patron. Eno in isto. Isto sr.... drugo pakovanje...

  10. #280
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Štajerska
    Prispevki
    412

    Privzeto

    Delni plašč imajo ja. T-matel je včasih pisalo na škatlah, sedaj pa pač target.
    Podnebne spremembe so tukaj. Stvar naše morale je ali bomo ukrepali.

Stran 28 od 73 PrvaPrva ... 1824252627282930313238 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •