Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Mali oglasi

  1. #1

    Privzeto Mali oglasi

    Ne vem kam bi to napisal, zato se mi zdi najprimerneje da tu odprem novo temo.

    Zanima me ali samo meni ne odpre celotnega opisa pri malih oglasih? Gumb za opis je namreč mrtev.

    Kot drugo je dokaj nerodno narejena postavitev slik oz predstavitev le teh: so zelo majhne tudi če klikneš nanje. Navadno imajo vse spletne strani vgrajeno funkcijo ki ti sliko poveča ko klikneš nanjo.

    Lp

  2. #2

    Privzeto

    Tudi jaz ne morem ali pa ne znam dati celotnega opisa artikla, katerega hočem prodati.Da o slikah sploh ne govorim .......... Ponavadi dam oglas še na Bolho in napišem, naj si kupec podrobnosti in boljše slike pogleda tam. Naj živi Forum lov!

  3. #3

    Privzeto

    V Pravilih pri malih oglasih je videti mail in telefon za oglaševanje. Verjetno bo to boljši naslov za tovrstna vprašanja.
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #4

    Privzeto Forum lov

    Kaj dogaja. Forum je kot,da je mrtev. Ima morda kdo pojasnilo zakaj? Namreč ne morem verjeti, da uporabniki foruma naenkrat nimamo več nobenih vprašanj - odgovorov, nobenih izmenjav mnenj. Kje je krivda oziroma kdo je kriv?

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Zanimivo vprašanje.
    Veliko več dogajanja je na Facebooku v več lovskih skupinah. Samo če primerjaš, je tale forum okno v svet za najbolj obljudene FB skupine, sploh kar se tiče nivoja debate, da o nivoju kulturnosti komunikacije sploh ne govorim.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #6
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat karo40 je objavil: Pokaži objave
    Kaj dogaja. Forum je kot,da je mrtev. Ima morda kdo pojasnilo zakaj? Namreč ne morem verjeti, da uporabniki foruma naenkrat nimamo več nobenih vprašanj - odgovorov, nobenih izmenjav mnenj. Kje je krivda oziroma kdo je kriv?
    Povprašaj Alojza1

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •