Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 17 od 17

Tema: izdelava kalupa za kopito

  1. #11

    Privzeto

    Citat petelinar je objavil: Pokaži objave
    To bom rešil kasneje, na ročaj in sprednji del kopita kjer se drži bom gelcoat zmatiral in pihnil prozorno barvo ki je gumijasta na otip in ne drsi.
    Sicer pa gelcoat sam pravzaprev ne drsi, težave bi bile samo v rokavicah.
    Dobro si to zastavil!
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #12

    Privzeto black beauty

    Zdela pa že mau zgleda Bedding že skoraj narejen še zmontiram gumikapo, pobrusim ostanke odvečne smole na delilni še mal zapuliram pol bo pa že kakšen test
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice IMG_9511.jpg‎   IMG_9512.jpg‎  

  3. #13

    Privzeto

    Kako kaže z uravnoteženostjo puške? Boš kaj dodajal pri kopitu ali ni moteče? Mislim predvsem na težišče spredaj, ki je včasih malo sitno.

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Vrhunsko si tole naredil ;)

  5. #15

    Privzeto kopito

    Končno prvi test na strelišču, v tem času sem skompletiral testno nastavljivo ličnico. Po testu pa lahko rečem samo da sem prezadovoljen z rezultatom, natančnost je tam kjer mora biti, okoli (1,5 cm na 100m) ali bolje rečeno kot streljam jaz, puška verjetno strelja boljše. Test pa 7x64, SAKO Powerhead II 9,5g 150grs.
    Probal sem tudi strel iz roke, na 50m, na tarči za malokalibersko sem zadel 8. Geometrija puške mi ustreza

    PS: Pripravljen na prihajajočo lovsko sezono
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice IMG_9517.jpg‎   IMG_9514.jpg‎  
    Last edited by petelinar; 8. March 2018 at 22:35.

  6. #16

    Privzeto

    Petelinar, ali nam lahko postrežeš še z nastavljivo ličnico?
    Očitno je delana tako, da se jo montira na kopito brez kakšnih izrezov. Me zanima kako si to rešil.

    LP
    Verum justicia quod parilitas!

  7. #17

    Privzeto ličnia

    Malo sem imel zadrego na šihtu, pa mimogrede še eno kopito naredil:)Testno ličnico sem naredil bol na hitro, pri naslednjem kopitu sem kar cev malo bolj potopil v kopito in v bistvu ličnice sploh ne rabim:) Sier je pa sistem kopija nekih stvari ki sem videl slike na netu, samo prevrtano kopito, brez izrezov.
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice IMG_9531.jpg‎   IMG_9532.jpg‎  

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •