Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 17 od 17

Tema: izdelava kalupa za kopito

Privzeto

Citat petelinar je objavil: Poka?i objave
    To bom re?il kasneje, na ro?aj in sprednji del kopita kjer se dr?i bom gelcoat zmatiral in pihnil prozorno barvo ki je gumijasta na otip in ne drsi.
    Sicer pa gelcoat sam pravzaprev ne drsi, te?ave bi bile samo v rokavicah.
    Dobro si to zastavil!
    Verum justicia quod parilitas!

Privzeto black beauty

Zdela pa ?e mau zgleda Bedding ?e skoraj narejen ?e zmontiram gumikapo, pobrusim ostanke odve?ne smole na delilni ?e mal zapuliram pol bo pa ?e kak?en test
    Pomanj?ane sli?ice Pomanj?ane sli?ice IMG_9511.jpg‎   IMG_9512.jpg‎  

Privzeto

Kako ka?e z uravnote?enostjo pu?ke? Bo? kaj dodajal pri kopitu ali ni mote?e? Mislim predvsem na te?i??e spredaj, ki je v?asih malo sitno.

?lan od
    Dec 2007
    Prispevki
    1,590

Privzeto

Vrhunsko si tole naredil ;)

Privzeto kopito

Kon?no prvi test na streli??u, v tem ?asu sem skompletiral testno nastavljivo li?nico. Po testu pa lahko re?em samo da sem prezadovoljen z rezultatom, natan?nost je tam kjer mora biti, okoli (1,5 cm na 100m) ali bolje re?eno kot streljam jaz, pu?ka verjetno strelja bolj?e. Test pa 7x64, SAKO Powerhead II 9,5g 150grs.
    Probal sem tudi strel iz roke, na 50m, na tar?i za malokalibersko sem zadel 8. Geometrija pu?ke mi ustreza

PS: Pripravljen na prihajajo?o lovsko sezono
    Pomanj?ane sli?ice Pomanj?ane sli?ice IMG_9517.jpg‎   IMG_9514.jpg‎  
    Last edited by petelinar; 8. March 2018 at 22:35.

Privzeto

Petelinar, ali nam lahko postre?e? ?e z nastavljivo li?nico?
    O?itno je delana tako, da se jo montira na kopito brez kak?nih izrezov. Me zanima kako si to re?il.

LP
    Verum justicia quod parilitas!

Privzeto li?nia

Malo sem imel zadrego na ?ihtu, pa mimogrede ?e eno kopito naredil:)Testno li?nico sem naredil bol na hitro, pri naslednjem kopitu sem kar cev malo bolj potopil v kopito in v bistvu li?nice sploh ne rabim:) Sier je pa sistem kopija nekih stvari ki sem videl slike na netu, samo prevrtano kopito, brez izrezov.
    Pomanj?ane sli?ice Pomanj?ane sli?ice IMG_9531.jpg‎   IMG_9532.jpg‎  

Pravila objavljanja

• Ti ne more? objavljati novih tem
  • Ti ne more? objaviti odgovora
  • Ti ne more? objavljati priponk
  • Ti ne more? urejati svojih objav
  •