Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Browning x-bolt eclipse hunter

  1. #1

    Privzeto Browning x-bolt eclipse hunter

    Spoštovani

    Zanima me ali ima kdo kaj izkušenj z zgoraj omenejno risanico.
    Hvala

  2. #2
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Nimam izkušenj, vseeno mislim, da ni slaba.

  3. #3

    Privzeto

    Mogoče v tem cenovnem rangu še tikka t3, sauer 100, ali čz 550/557, prve dve našteti naj bi bile zagotovljeno bolj natančne...

  4. #4

    Privzeto

    Od X-bolta smo tukaj že vse sorte napisali v nekaterih drugih temah. Jaz sem bil s puško na splošno zelo zadovoljen. Je moderne zasnove, čisto nekaj drugega kot kak klasičen karabin. Tudi natančnost je čisto enaka ostalim puškam tega cenovnega ranga. Malo me je motilo dokaj mehko leseno kopito, na katerem se hitro pozna kaka praska. Tukaj v rangu okoli jurja v bistvu že govorimo o puškah, ki so tako kvalitetne, da boljše niti ne rabiš in boš z njimi dobro in dolgo jagal.

  5. #5

    Privzeto

    Citat Deerhunter je objavil: Pokaži objave
    Od X-bolta smo tukaj že vse sorte napisali v nekaterih drugih temah. Jaz sem bil s puško na splošno zelo zadovoljen. Je moderne zasnove, čisto nekaj drugega kot kak klasičen karabin. Tudi natančnost je čisto enaka ostalim puškam tega cenovnega ranga. Malo me je motilo dokaj mehko leseno kopito, na katerem se hitro pozna kaka praska. Tukaj v rangu okoli jurja v bistvu že govorimo o puškah, ki so tako kvalitetne, da boljše niti ne rabiš in boš z njimi dobro in dolgo jagal.
    Hvala vsem za odgovore

  6. #6
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Imam obično, hunter izvedbo, ker drugega za levake ne dobiš. Sem zadovoljen, le les je res nekam mehak, a to te po moje pri laminiranem kopitu ne zanima. Je tudi natančna, če sem jaz. Ne vem zakaj bi morala biti Tikka bolj.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •