Stran 16 od 22 PrvaPrva ... 6121314151617181920 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 151 do 160 od 213

Tema: lovska izkaznica

  1. #151
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    ...lahko se siromaki spomnijo, da nam ne dajo nalepke, dokler ne zamenjamo izkaznic, a ?
    Slow justice is no justice

  2. #152

    Privzeto

    pravim samo da dajmo držat nek nivo, dejstva itd. ne pljuvanje za vsako ceno, čeprav verjamem da imajo nepravilnosti dolgo brado in učasih ni več volje za kulturo...

  3. #153

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    pravim samo da dajmo držat nek nivo, dejstva itd. ne pljuvanje za vsako ceno, čeprav verjamem da imajo nepravilnosti dolgo brado in učasih ni več volje za kulturo...
    Marky, nekaterim je potrebno tudi kaj direkt povedati. Lepih prošenj in prigovarjanj so se očitno že prenajedli in jim kaj dosti ne zaležejo. To je en vidik.
    Drugi vidik pa je, da če nekoga plačam in mandlce na Župančičevi plačam iz lastnega žepa, ki si ga polnim z lastnim delom, imam pravico napisati tudi kaj ostrejšega, če se iz mojega denarja in časa norca delajo!

    Za povrhu vsega še tretji vidik, da jih plačujem, ne dajo pa mi možnosti vpliva na njihovo delo, ker so še vedno tam vsi nezakonito postavljeni, ker so še v prejšnjih mandatih spalamudili volilni sistem, ki je milo rečeno v neskladju z zakonom!

    In ker Srečko, čeprav je fejst dec, ni moj predsednik, ker ga nisem volil niti jaz niti zastopnik moje LD in UO LZS ni moj UO, ker ga nisem volil jaz niti zastopnik moje LD je še najmanj kar jim lahko napišem kakšna kritika na tisti del, ki kot pravim krati moj čas in denar!

    Tako da Marky, verjemi, še zelo sem prizanesljiv!

    Če tebi vse to odgovarja, super. Imaš eno jezo in sekirancijo manj.
    Vsem tistim, ki jim ta že dolgo prismojena župa ne diši, pa le pusti, da tudi kakno pikro napišemo!

    Pa ko že debatirava, povej mi , kaj boš počel v času, ko boš poslal kartico v "prenovo"? Lovil ne boš!
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #154

    Privzeto

    Citat jež je objavil: Pokaži objave
    ...lahko se siromaki spomnijo, da nam ne dajo nalepke, dokler ne zamenjamo izkaznic, a ?
    Se popolnoma strinjam z označbo.
    Sicer pa živi bili pa videli.
    Verum justicia quod parilitas!

  5. #155
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat jež je objavil: Pokaži objave
    ...lahko se siromaki spomnijo, da nam ne dajo nalepke, dokler ne zamenjamo izkaznic, a ?
    Kdo nam lahko ne da nalepke? LZS? LD? S kakšnim izgovorom, če izpolnjujem pogoje za podaljšanje veljavnosti izkaznice, se pravi sem plačal članarino in nisem storil kaj takega, kar je omenjeno v 63. členu ZDLov.
    To bi pa prav rad videl....
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #156
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Tica uradnih mnenj ne more dajati, sem le član tega foruma in srečni penzionist.

    Lovske izkaznice se izdajajo v skladu z ZUP-om, potrdilo o nekaznovanosti pa je potrebno zaradi ugotavljanja upravičenosti izdaje izkaznic po 63.členu ZDLov-1.

    Kako pa bo potekala menjava izkaznic pa je pravi naslov na Župančičevi 9, vem le, da bomo nudili ustrezne programske rešitve v Lisjaku.

    Cena nove lovske izkaznice je 14,40€ z DDV.

    Tica, za tvoj izčrpen odgovor se ti prav prisrčno zahvaljujem.
    Slow justice is no justice

  7. #157
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Vsem ne bo treba dajat potrdil o nekaznovanosti.

  8. #158
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolga blatna vas(po Valvazorju)
    Prispevki
    54

    Privzeto

    Takšne imamo na LZS kakršnih si ne zaslužimo- žal !
    Za staro pravdo!

  9. #159

    Privzeto

    morda bi lahko podali par predlogov za v prihodnje.
    recimo da nikoli ne bi zapolnil zadnjega prostorčka, ampak bi tisto nalepkico nalepil na prvo mesto, predhodno pa potrgal vse stare dol.
    ali pa morda da prvega prostorčka ne bi zapolnil (če je to zakonsko možno) in ne bi imel problemov ko bi prišel do konca...

  10. #160

    Privzeto

    Citat kurare je objavil: Pokaži objave
    Glede na to, da je LZS "policijska" ni nič čudnega, da se nadaljuje in nadgrajuje prakso "LZS = država v državi".

    Janez
    Se posipavam s pepelom
    LZS v temu primeru kot je videti pač zgolj izvaja predpise RS...

    Janez
    "Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead." Charles Bukowski

Stran 16 od 22 PrvaPrva ... 6121314151617181920 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •