Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
A mi lahko kdo pove kje dobim oni obrazec ali kaj že je, ki ga moram izpolniti in mu priložiti sliko ter poslati za izdelavo lovske izkaznice članu, ki je letos opravil izpit?

lp
Na spletni strani Uradnega lista boš videl Pravilnik o izdaji lovske izkaznice (moslim da je naslov pravilen),kjer je kot priloga tudi ta obrazec.

Pa še ena cvetka iz tega pravilnika

-Kdor izgubi ali pogreši lovsko izkaznico,veljajo isti členi pravilnika,kot za izdajo nove!!!!!!!!!!!!!

Pri nas je član,ki je preko 50.let že lovec in star 82 let ,pogrešil svojo izkaznico.Tudi jaz sem mislil,da je s tem,ko je že imel izkaznico,svojo številko in vnešen v LISJAK-a,ne bo nobenega problema.Ipolnil sem vlogo za izdajo nove nadomestne izkaznice,pa nekaj časa ni bilo nobenega glasa iz LZS.Po urgiranju našega starešine na LZS,pa sem dobil odgovor,da me je skoraj kap,toliko sem bil besen.Tudi za izgubljeno lovsko izkaznico veljajo ista pravila kot za izdajo nove!Pa si predstavljajte,da moraš iskati ,zdraven vloge za izdajo nove izkaznice,še fotokopijo(overjeno)lovskega spričevala,slike in potrdila onekaznovanosti za člana,ki je že toliko let v lovski organizacijo,povrhu tega pa še naš častni član.
Res klobuk dol pred takimi predpisi!!