Stran 22 od 22 PrvaPrva ... 121819202122
Rezultati 211 do 213 od 213

Tema: lovska izkaznica

  1. #211

    Privzeto lovska izkaznica

    Milan
    prosim če mi razložiš ker mi iz teksta ni povsem jasno a je LD-tajnik dolžan lovcu osbno dostavit nalepko ali je dolžan član sam poskrbet da dobi nalepko z tem da je tajnik imel nalepke od 20.12 2014 ker osebna dostava vsakemu članu se mi zdi nerealna

  2. #212

    Privzeto

    Citat dik je objavil: Pokaži objave
    Milan
    prosim če mi razložiš ker mi iz teksta ni povsem jasno a je LD-tajnik dolžan lovcu osbno dostavit nalepko ali je dolžan član sam poskrbet da dobi nalepko z tem da je tajnik imel nalepke od 20.12 2014 ker osebna dostava vsakemu članu se mi zdi nerealna
    Član LD mora tajniku izročiti lovsko izkaznico, da mu ju ta z nalepko podaljša. Po lanskoletnih navodilih, ki so jih prejele vse lovske družine, si član sam nalepke ne sme nalepiti na lovsko izkaznico, temveč od LD pooblaščena oseba - praviloma je to tajnik. Član pa mora podpisati še izjavo, da izpolnjuje pogoje za podaljšanje lovske izkaznice. Takšna so navodila glede podaljšanja lovskih izkaznic in z njimi je vodtsvo LD seznanjeno. Torej je dolžnost lovca, da poskrbi za podaljšanje svoje svoje izkaznice. Najbolj primerno je, da se lovci obvestijo kdaj se bodo podaljševale lovske izkaznice.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  3. #213

    Privzeto lovska izkaznica

    hvala ter lep pozdrav

Stran 22 od 22 PrvaPrva ... 121819202122

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •