Stran 4 od 22 PrvaPrva 1234567814 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 213

Tema: lovska izkaznica

  1. #31
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    No, roko na srce, za jago tud ni ne vem koliko časa, samo malo me bode ko bi včasih rad na brzino skočil kam pogledat pa človek ne more....no ja, je pa lepo loviti v družbi, tako da greva ponavadi kar s kolegom na jago in to še utrjuje najino prijateljstvo, saj se je zgodb z lova in smešnih dogodkov nabralo za celo knjigo!
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  2. #32
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Nepripravljenost večnih funkcionarjev v LZS, da se uredijo temeljne zadeve, rojeva vedno nove zaplete in nepotrebne težave.

    Krpan, bravo za tvoje izvajanje!

  3. #33

    Privzeto

    Prebral sem dopis g. Vesela!
    Sedaj me pa zanima! Ali MORAM jaz kot član večih LD imeti za vsako LD svojo izkaznico? Zakaj je potem dobra izkaznica če grem na lov v drugo LD kot gost? Ali moram jaz kot član večih LD povsod poravnati članarino LZS? In če,zakaj? Ne razumem.........
    Tukaj se pa pokaže problem,ki ga je Krpan izpostavil že pred časom in sicer ta,da te že sama lovska izkaznica omeji na točno določeno lovišče,kar pa je nesmisel........

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #34

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    Sedaj bom torej šefa ZR7 zaprosil, da moj vzdevek na forumu iz Srake spremeni v Divji lovec ali raubšic. Sam naj odoči kaj mi bolj pristoji.
    Tvoj vzdevek naj kar ostane, še enkrat poglej v Lisjaka in videl boš, da ti veljavnost lovske izkaznice poteče precej let pozneje. Tvoja lovska izkaznica je veljavna.

  5. #35

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Tvoj vzdevek naj kar ostane, še enkrat poglej v Lisjaka in videl boš, da ti veljavnost lovske izkaznice poteče precej let pozneje. Tvoja lovska izkaznica je veljavna.
    Pozdravljen šef Lisjaka!:icon_:

    Vem, da je izkaznica veljavna. Vendar je ta datum ( bil ) zapisan spodaj v "mojem osebnem kartonu".
    Vendar sam na take stvari nisem posebej občutljiv. Pravzaprav se najbolj bojim "popolnih birokratov", veliko bolj od "normalni" izpolnjevalcev raznih obrazcev, evidenc in statistik. Tisti prvi so lahko prava groza in so pravi mojstri veščin kako komu zagreniti življenje.

    Tudi zaradi tega takšne in podobne komentarje prebiram z nasmeškom na ustih.
    Še najbolj pa mi je polepšal dan kolega, ko je objavil birokratski umotvor, ki so ga uspeli sproducirati v strokovni službi LZS.
    Tako, da res lahko upravičeno povemo, da je življenje lepo, le preveč resno ga ne kaže jemati.
    Pa lep pozdrav in na snidenje!

  6. #36
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljen šef Lisjaka!:icon_:

    Vem, da je izkaznica veljavna. Vendar je ta datum ( bil ) zapisan spodaj v "mojem osebnem kartonu".
    Vendar sam na take stvari nisem posebej občutljiv. Pravzaprav se najbolj bojim "popolnih birokratov", veliko bolj od "normalni" izpolnjevalcev raznih obrazcev, evidenc in statistik. Tisti prvi so lahko prava groza in so pravi mojstri veščin kako komu zagreniti življenje.

    Tudi zaradi tega takšne in podobne komentarje prebiram z nasmeškom na ustih.
    Še najbolj pa mi je polepšal dan kolega, ko je objavil birokratski umotvor, ki so ga uspeli sproducirati v strokovni službi LZS.
    Tako, da res lahko upravičeno povemo, da je življenje lepo, le preveč resno ga ne kaže jemati.
    Pa lep pozdrav in na snidenje!
    :icon_smile:

  7. #37

    Privzeto

    Itak, da se ne kaže preveč sekirati zaradi razno raznih zadev :icon_: . Zato se jaz smejim ko gledam za kaj vse se eni sekirajo Jaz sam vem, da se za bolj malo reči v zvezi z jago, saj imam drugih dovolj :icon_:

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  8. #38
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Ja, ja fantje, že res. Z nasmehom in dobro voljo gremo lahko naprej.
    A pomislite, da nekateri računajo ravno na to, da bomo mi zamahnili z roko in se požvižgali. To pa že ni več za nasmeh.
    Preveč stvari, ki usodno vplivajo na lovstvo in naravo je nedorečenih ali birokratsko zapletenih.
    Zato seveda še naprej z nasmehom, a nikar brez prepotrebne kritike!

  9. #39

    Privzeto

    Glede na to da je leto okoli me zanima sledeče! Letos ŠE VEDNO NEKATERI NISO PREJELI LOVSKE IZKAZNICE (tisti ki so letos naredili lovski izpit),pa čeprav so vloge oddali že takoj po opravljenem izpitu! Kje se je zataknilo? Plačali pa so izdelavo in seveda tudi članarino LZS,loviti pa po zakonu ne smejo! Ali jim bo kdo povrnil letošnjo članarino LZS,glede na to,da ne smejo loviti,sej konec koncev niso imeli NIČ od LZS,razen tistga Lovca?

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #40

    Privzeto

    Dolgin, to se ne bi smelo dogoditi. Javi mi na zs vsaj imena in LD, za katere člane gre, bom poskusil urediti.

Stran 4 od 22 PrvaPrva 1234567814 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •