Stran 29 od 29 PrvaPrva ... 192526272829
Rezultati 281 do 288 od 288

Tema: Disciplinski postopki v LD

  1. #281

    Privzeto

    Fantje. Pišite jasno in razumljivo, pa ne bo nesporazumov. Ne citirat en stavek. Tudi sosednji stavki dajo pomen (smisel) za pravilno razumevanje.
    Potem se pa zgodi odstrel svinje 2+ v marcu. To je za svinjo lovopust, če ni izdana posebna odločba. In vi se sprašujete ali je to kršitev ali ne. Čudno in delitantsko vse skupaj.
    Pa ne zdaj začeti z iskanjem lukenj (kdaj svinja dopolni 2 leti).
    Last edited by alojz1; 26. March 2017 at 10:11.

  2. #282

    Privzeto dk

    alojz mislil sem da sem v orvem postu napisal dovolj jasno da ima naša LD kot še kopica drugih izdano odločbo ministra...ta problem sem pa izpostavil zato ker se ogromno lovcev če to sploh so -kar dvomim- imam par bolj primernih imen zanje ampak pustimoc to- namreč taki se skrivajo za odločbo kaj mi pa morate....zato me zanima a raste šiba tudi za te riti

  3. #283

    Privzeto

    Če si jasen potem tudi razumeš, da za tako rit šiba ne raste. Brez veze si o tem pisal in spraševal o etiki. To moraš vprašati tistega, ki je napisal odločbo, da se streljajo mlečne svinje pujsi pa poginejo.
    Jaz sem tisti post čisto razumljivo napisal. Kar preberi še enkrat. V marcu je za svinje lovopust, če ni drugačne odločbe.
    Last edited by alojz1; 26. March 2017 at 13:04.

  4. #284
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Sram ga bodi, mrhar, to pa je trpinčenje živali, pujskov mislim .

  5. #285
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Žal se moram, tudi sam strinjat s tabo Alojz.
    Ostane samo vprašanje etike, Če jo takšen uplenitelj premore kaj, ali ne.
    Lp in dober pogled!

  6. #286

    Privzeto

    Vprašajmo se kdo ima večje pomanjkanje etike. Tisti ki ustreli ali tisti, ki odločbo za odstrel napiše?
    Pa niso le prašiči. Tudi 3000 kosov jelenjadi za kolikor je povečan letos odstrel je vprašljivo.
    To je treba kje objavit, da javnost loči "krvoželjne jagre" od "sodnikov", ki sodbo napišejo.
    Iz lovca so nad degradirali v eksekutorja.
    Last edited by alojz1; 26. March 2017 at 18:21.

  7. #287
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Tisti, ki napiše je pod pritiskom politike. Na nas je kako bomo ravnali, možnosti je namreč več.

  8. #288
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Tako je Detel.

Stran 29 od 29 PrvaPrva ... 192526272829

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •