Stran 29 od 31 PrvaPrva ... 1925262728293031 ZadnjiZadnji
Rezultati 281 do 290 od 301

Tema: Lovski Izpit

  1. #281
    Član od
    Nov 2011
    Lokacija
    Cerkvenjak
    Prispevki
    18

    Privzeto

    Da malo razložim:napisal sem- ocenjevat srnjad na daljavo in starost po zobovju -z tem sem mislil starost,spol... na daljavo in starost po zobovju.
    16-16,30-06

  2. #282

    Privzeto

    Pozdravljeni,

    Bliža še čas, ko bom tudi sam oddal prošnjo v domačo LD.
    Še že veselim pripravništva ter druženja .

    Imel bi vprašanje, koliko časa ti vzame pripravništvo. Sam imam sicer še šolo ter tudi treniram petkrat tedensko. Tako, da me zanima ali bi mi pripravništvo vplivalo na šolo ter šport, bi se dalo vse skupaj izvest?
    Večina jih pravi, da če imam voljo do tega, da ne bo problema. Tudi sam menim tako, ker je volje še preveč
    No vseeno bi povprašal še na forumu za več izkušenj.

    Hvala!

    Lep pozdrav!

  3. #283
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Ker si zagnan in ti pripravništvo ne bo v breme ampak v veselje, ne bo zate to nič kaj vplivalo na ostale dejavnosti. Sploh če boš imel normalnega mentorja.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  4. #284

    Privzeto

    Citat THEHUNTER je objavil: Pokaži objave

    Imel bi vprašanje, koliko časa ti vzame pripravništvo. Sam imam sicer še šolo ter tudi treniram petkrat tedensko.
    No vseeno bi povprašal še na forumu za več izkušenj.
    Hvala!
    Lep pozdrav!
    Posluš enga z izkušnjami. Šola, šport in lov bo še nekako šlo. Za punce ga bo pa definitivno zmanjkalo.
    Vse to ti vzame 25 ur na dan. Ja nič. Boš moral pa vsak dan eno uro prej začet.
    Last edited by alojz1; 10. October 2013 at 14:12.

  5. #285

    Privzeto

    Hvala za odgovore!

    Če bo vse prav, bom dobil odličnega mentorja tako, da s tem ne bo problema.
    Hehe, za punce se pa vedno najde čas. Če ne drugače pa si ga bodo one našle zame

  6. #286
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Če lovko dobiš, si po moje zmagal.

  7. #287

    Privzeto

    Sploh če takšno dobiš, kot lovi s hunterxxlom srnjaka

  8. #288

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Posluš enga z izkušnjami. Šola, šport in lov bo še nekako šlo. Za punce ga bo pa definitivno zmanjkalo.
    Vse to ti vzame 25 ur na dan. Ja nič. Boš moral pa vsak dan eno uro prej začet.
    Alojz1 se strinjam, sem tudi okusil na lastni koži samo z razliko da imam šport zamenjan s poveljniško funkcijo pri gasilcih

  9. #289

    Privzeto

    Najtežje bo ko bojo predavanja in izpiti, takrat bo pač treba bit prisoten dvakrat/trikrat na teden obvezno. Ostale naloge ki jih je potrebno opravit v lovišču je pa tko kot so ostali povedal odvisno od mentorja, če pa kaka ura na koncu zmanjka pa tud ni katastrofa...

  10. #290

    Privzeto

    Z mentorjem se bom že zmenil. Če naprimer ne bom mogel 1 teden hodit na teren, bom pa drugič naredil dvojno. Mi ni problema

    Ali mogoče kdo ve kdaj se opravljajo predavanja v Postojni?

Stran 29 od 31 PrvaPrva ... 1925262728293031 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •